Foto: Ieva Čīka/LETA

“Rail Baltica” organizācijas un RTU sadarbosies arī jauno inženieru sagatavošanā 1

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Lai veicinātu sadarbību inženiertehnisko speciālistu teorētiskā un praktiskā sagatavošanā un pētniecībā, “Rail Baltica” ieviesējs Latvijā SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas”, “Rail Baltica” Rīgas Centrālā mezgla būvnieks “BeReRix” un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) parakstījuši sadarbības līgumu.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Līguma mērķis ir kalpot par platformu zināšanu un kompetenču apmaiņai. “Rail Baltica” organizācijas un RTU apņemas sadarboties akadēmisko un profesionālo studiju programmu pilnveidošanā – aktuālo metodisko materiālu un rokasgrāmatu sagatavošanā, būvniecības nozares izglītības standartu pilnveidošanā.

Tāpat plānotas “Rail Baltica” komandas speciālistu vies­lekcijas un mācību prakses. Stiprinot RTU pētniecisko darbu, “Rail Baltica” Rīgas Centrālā mezgla projektā kopīgi iecerēts veikt tehniski sarežģīti izpildāmo darbu izpēti un analīzi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar sadarbības līgumu paredzēts stiprināt arī RTU pētniecisko darbību, tostarp “BeReRix”, “Eiropas dzelzceļa līnijām” un RTU sadarbojoties aktuālo metodisko materiālu un rokasgrāmatu sagatavošanā, kā arī kopīgi pilnveidojot būvniecības nozares izglītības standartus.

“Rail Baltica” Rīgas Centrālā mezgla projekts kalpos par vietu izpētei arī tehniski sarežģītu izpildāmo darbu jomās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.