Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Freepik

Zvanījis nezināms numurs? Ir iespēja noskaidrot, kas bijis zvanītājs 299

Kad ieraugām tālrunī neatbildētu zvanu no tālruņa katalogā nesaglabāta adresāta, pārņem duālas sajūtas. No vienas puses – gribas zināt, kas bijis zvanītājs un ko vēlējies, no otras – ir nedaudz bail uzreiz atzvanīt, jo ne mazums dzirdēts par dažādiem krāpšanas gadījumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Citi riskē un atzvana, citi vienkārši gaida – ja reiz zvanītājam tik tiešām būs kas vajadzīgs, gan piezvanīs atkārtoti. Taču, ir vēl kāds variants, kas var palīdzēt noskaidrot, kas bijis anonīmais zvanītājs.

Profila bilde

Viltība ir pavisam vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir tālrunī jāsaglabā nezināmā zvanītāja numurs. Pēc tam atveriet “WhatsApp” aplikāciju un sameklējiet nupat saglabāto kontaktu. Ja zvanītājs ir reģistrējies šajā saziņas lietotnē, tad pie numura parādīsies viņa profila attēls.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aplūkojiet, vai pazīstat šo cilvēku? Ja attiecīgajai personai nav profila attēla vai tā nav reģistrējusies “WhatsApp”, tad gan nekas cits neatliek, kā vien atzvanīt, tā teikt, „uz aklo”, vai gaidīt, kad nezināmais zvanītājs pats vēlreiz jums piezvanīs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.