Foto – AFP

Zviedrijā meža vidū atrasts klaiņojošs ronēns 0

Zviedrijā mežā gandrīz sešus kilometrus no ūdens atrasts klaiņojošs roņu mazulis, ziņo Zviedrijas mediji, kurus ieinteresējis jautājums, kā ronēns tur nokļuvis.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

“Nedaudz apjucis cilvēks piezvanīja un sacīja, ka, staigājot mežā, atradis ronēnu. Es domāju, ka viņš joko,” ziņu aģentūrai TT atklāja policijas inspektors, kurš pieņēma zvanu. Mednieks Roberts Sandefors, kuram policija uzticēja rūpes par ronēnu, sacīja, ka, spriežot pēc sniegā atstātām pēdām, roņu mazulis mežā ieklīdis pats.

Policija norādīja, ka ronēns, visticamāk, norāpojis trīs kilometrus pa aizsalušu ledu un vēl trīs pa mežu. “Viņš noteikti nošķīries no mātes un apmaldījies un aizgājis nepareizā virzienā,” atzīmēja Sandefors. Ronēns nogādāts netālu esošajā Dālelvenas upē, kur atlaists brīvībā un aizpeldējis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.