LETA

ZZS valde kā vienīgo premjera amata kandidātu izvirza Lembergu 18

Pievieno LA.LV

Politisko organizāciju apvienības “Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde vienojās Ministru prezidenta amatam pirms 12. Saeimas vēlēšanām izvirzīt partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, informē ZZS pārstāve Dace Kārkliņa.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Tādējādi Lembergs kļuvis par vienīgo ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu, LETA apliecinājis ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis akcentē, ka “Lembergs ir spēcīga personība un tieši šādus, patstāvīgi domājošus un saimnieciskus politiķus, Latvijas vēlētāji vēlas redzēt valsts vadībā”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Augulis atzīmē, ka saskaņā ar sabiedriskās domas aptaujām arī iedzīvotāji Lembergu atzīst par piemērotu premjera amatam. Lembergs bija ZZS Ministru prezidenta amata kandidāts arī pirms 11. Saeimas vēlēšanām.

Jau vēstīts, ka Lembergs pieņēmis ZZS valdes otrdien izteikto aicinājumu un piekritis būt ZZS Ministru prezidenta amata kandidāts. 

Iepriekš kā iespējamie ZZS premjera amata kandidāti tika nosaukti zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.