Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2.novembrim. Domā ar vērienu, bet neaizmirsti “sazemēties”! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev turpmākajos mēnešos būs ļoti daudz ideju, bet dažas no tām var būt pārspīlētas, tāpēc pārliecinies, ka vispirms ieklausies citu viedoklī, pirms uzsāc kaut ko jaunu. Protams, domā ar vērienu, bet neaizmirsti, ka plāns jāpadara reāli īstenojams.

Auns

Nav it nekas, ko tu nevarētu paveikt, un nav neviens, uz kuru tu nevarētu atstāt iespaidu. Turpmākās nedēļas laikā tu dreifēsi līdz ar vēju, pārāk neiespringstot. Piespied sevi būt dinamiskam, un tu sasniegsi kaut ko, kas būs vairāk nekā ieguldīto pūļu vērts.

Vērsis

Šonedēļ pienāks brīži, kad brīnīsies, kam par godu esi apveltīts ar tādu veiksmi. Vai tu tiešām esi to pelnījis? Jā, tu esi, patiesībā, neviens to nav pelnījis vēl vairāk. Beidz vērtēt sevi tik zemu, tu esi daudz vērtīgāks nekā domā!

Dvīņi

Ja draugs iesaka rīcības plānu, par kuru neesi pārliecināts, seko tam jebkurā gadījumā. Tev vienmēr ir paticis būt sava likteņa noteicējam, bet šajā gadījumā tev varētu iznākt sliktāk, ja neuzticēsies saviem tuvākajiem un viņu padomiem.

Vēzis

Tev var būt grūtības apslēpt savas jūtas, bet kāpēc gan tas būtu jādara, ja tavas jūtas ir tik siltas? Rūpju izrādīšana ir spēka nevis vājuma pazīme – un mīļotajiem ir jāzin, ka tu esi pietiekami spēcīgs, lai viņus aizsargātu.

Lauva

Ja tu papūlēsies izprast kaut ko, kas tev nenāk dabiski, pastāv liela iespēja, ka atklāsi tā apslēpto šarmu. Varbūt tev vajadzētu būt nedaudz atvērtākam pret lietām, kuras neizproti? Tas tev var atklāt pavisam jaunu pasauli.

Jaunava

Vislabākais veids, kā tikt galā ar domstarpībām, ir pilnībā atturēties no vienas vai otras puses atbalstīšanas. Ja tu šonedēļ liksi uz saviem favorītiem, tu riskē, ka padarīsi situāciju vēl sliktāku. Sēdi uz sētas starp abiem – vai, vēl labāk, pats tā sēta pa vidu.

Svari

Tu, šķiet, esi daudz mierīgākā noskaņojumā līdz ar Saules pārvietošanās pozitīvo ietekmi. Finansiāla rakstura uztraukumi varbūt nav pavisam aiz muguras, bet tie noteikti nevar tevi atturēt no prieka gūšanas.

Skorpions

Tu nevari izmainīt pagātni, bet tu vari izmainīt to, kā reaģē uz šī brīža notikumiem. Koncentrējies uz to, kas tev ir jāpaveic šodien, un ļauj rītdienai parūpēties pašai par sevi. Jo mazāk tu uztrauksies tagad, jo labāka būs nākotne.

Strēlnieks

Romantiskās Veneras saikne ar pārmaiņu planētu Urānu jau nedēļas vidū nozīmē, ka loģika un veselais saprāts būs otršķirīgi. Tā ir mīlestība, kura liek griezties pasaulei, un tev ir jāļauj tai tevi vadīt. Tā tevi aizvedīs uz labāku, pilnīgāku dzīvi.

Mežāzis

Mežāži dažreiz var būt izteikti jūtīgi, bet viņi ir arī apbrīnojami spēcīgi, un turpmākās nedēļas laikā tev šis iekšējais spēks būs nepieciešams vairākos gadījumos. Citi paļausies uz tevi, un tu viņus nepievilsi. Tu augstu vērtē godu, un tas ir labi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Netērē laiku mazām, nenozīmīgām lietām, kad ir viena liela lieta, kura pieprasa tavu uzmanību. Tu vari domāt, ka, izvairoties no tā, kas izskatās pēc nepatīkama pienākuma, tu vari to atlikt mūžīgi, bet tā nav. Ķeries klāt tagad un atbrīvojies no tā uz visiem laikiem.

Zivis

Vislabākais veids, kā pieiet darba problēmai, ir rīkoties tā, it kā tā nemaz nebūtu problēma. Konfrontējoša attieksme radīs tikai vairāk nesaskaņu, tāpēc izliecies, ka viss ir jauki un gaiši, un ar laiku varbūt tā arī būs. Neļauj ikdienas likstām tevi uzveikt.

LA.lv