×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. augusts, 2016
Drukāt

“Airsoft” kustība Latvijā: nevainīgs sports vai prokrievisko separātistu kalve (4)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs attēls

Kas ir “Airsoft” kustība Latvijā: nevainīgs sports vai prokrievisko separātistu kalve? – šādu jautājumu otrdienas vakarā izvirzīja TV3 “Ziņas”. Drošības policijas redzeslokā bija nonākuši vairāki kustības cilvēki saistībā ar prokrieviskiem izteikumiem. Savukārt veikalnieki šobrīd ir nobijušies, ka tas negatīvi ietekmēs viņu biznesu, jo ar Krieviju viņiem neesot nekādu saistību. Tomēr kustības dalīnieku ieraksti sociālajos tīklos liek uzdot jautājumus, vēstīja ziņu raidījums. “Airsoft” ir militāras simulācijas spēle.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Cik Latvijā naivi – pat karabāzē ielaiž pār žogu bez šaušanas…un 10 dienām atvaļinājuma, kā PSRS PA ( Padomju Armijā) stāvot sardzē. Te tiek gatavots kontingents X stundai un tas mūsu Saeimas grūtgalvīšiem nu nekādi nav izprotams – bet algas pielikums – URĀ !!! Veseli 170 – to var saprast un balsot par. Pie čekas maisiem rokas trīc , kā alkoholiķiem – kā pats neizbirstu…
    Kāds vīrs teica 15. maijā – uz mājām – jūs valstī esat lieki …Pat Zatlers palaida uz mājām…

  2. Konkrēts veids, kā tiek gatavota 5. kolonna….

  3. Nav izslēgts, ka tiek pārbaudīta varas iestāžu reakcija uz zaļo cilvēciņu parādīšanos. Iespējams, ka šādas akcijas jau ir notikušas citviet, bet nekādas reakcijas nav bijis. Pēc tam analizēs rezultātus, kur un kā, ja tāds lēmums tiks pieņemts, labāk parādīties šādiem cilvēciņiem jau ar īstiem ieročiem.

  4. Zaļo cilvēciņu sagatavošana x stundai. Tikai to negrib saredzēt ne DP ne IeM. Nevis izdzenāt vajadzēja bet visus reģistrēt un pārbaudīt viņu aktivitātes.

Draugiem Facebook Twitter Google+