×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

Brīdina par “bērnu vilinātāju” pie Carnikavas bērnudārza

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Carnikavas Pašvaldības policijai ir nodota informācija, ka pie Carnikavas pirmsskolas izglītības iestādes “Riekstiņš” aizdomīgs vīrietis mēģinājis uzrunāt bērnudārza audzēkņus, saucot viņus klāt pie sētas un izsakot dažādus komplimentus, aģentūru LETA informēja bērnudārza vadītāja Ina Melkina.

Viņa pastāstīja, ka šāda sūdzība saņemta no viena audzēkņa vecākiem. Par atgadījumu bērnudārza vadība uzzinājusi sociālajā tīklā “Facebook”, kur to aprakstījusi audzēkņa māte.

Brīdinot citus vecākus, bērna māte minējusi, ka 8.decembrī bērnudārza audzēkni uzrunājis kāds nepazīstams vīrietis, kurš sevi nodēvējis par Jāni. Viņš saucis bērnu pie sētas un jautājis viņa vārdu. Papildus vīrietis esot izteicis bērnam komplimentus, piemēram, “tev ir skaisti mati”, un stāstījis, ka “atnācis apskatīties apkārtni”.

Audzēkņa māti šis atgadījums satraucis vēl jo vairāk tādēļ, jo arī netālu, Ādažos, pirms laika manīti aizdomīgi vīrieši, kuri aicinājuši bērnus kāpt mašīnā apskatīties kucēnus un piedāvājuši konfektes.

Bērnudārza vadītāja aicina audzēkņu vecākus neuztraukties, jo policija par atgadījumu ir informēta. Viņa arī norāda, ka bērnudārza darbinieki nav manījuši aizdomīgas personas bērnudārza teritorijas tuvumā.

Kā ziņots, Ādažu Pašvaldības policija novembra pirmajās nedēļās saņēma vairākas iedzīvotāju sūdzības par aizdomīgām personām novada teritorijā, kuras bērniem piedāvā konfektes vai iekāpt automašīnā, lai apskatītu kucēnus.

Ādažu Pašvaldības policijas priekšnieks Oskars Feldmanis 21.novembrī informēja, ka gan pašvaldības policija, gan Valsts policija (VP) aktīvi patrulē Ādažu novadā – regulāri, tostarp arī šodien, notiek abu institūciju kopīgie reidi. Feldmanis arī informēja, ka VP izmeklē situāciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+