×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. februāris, 2016
Drukāt

Brīdina par viltus “Zepter” trauku tirgoņiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viltotie "Zepter" trauki

Latvijā turpina rosīties krāpnieki, kas izplata sliktas kvalitātes traukus, nažus un galda piederumus, uzdodot tos par “Zepter” produkciju. Blēži darbojas sabiedriskās vietās, jo īpaši tirdzniecības centru autostāvvietās, brīdina “Zepter International Baltic” oficiālie pārstāvji, vienlaikus aicinot visus, kas ir cietuši no krāpnieku darbībām, vērsties ar oficiālu iesniegumu tuvākajā policijas iecirknī.

“Zepter International Baltic” pārstāve Olga Kazaka norāda, ka krāpšanas shēma ir vienkārša:”Parasti solīdi ģērbusies persona nejaušiem garāmgājējiem degvielas uzpildes stacijās un autostāvvietās tirdzniecības centru tuvumā piedāvā ar atlaidi iegādāties dažādu zīmolu izstrādājumus, nosaucot tos par “Zepter” produkciju. Turklāt viņš uzdodas par “Zepter” vadītāju no citas valsts, bieži vien Polijas, un pamato savu piedāvājumu ar to, ka viņam ir palikuši produkcijas paraugi no izstādes, kurus viņš nevar paņemt līdzi lidmašīnā.”

Tāpat esot konstatēti gadījumi, kad kā “Zepter” produkcija šādā veidā tika pārdoti “Zillinger”, “Zephyr”, “Zeppelin”, “Solingen” un “Hanssen” trauki un piederumi. Krāpnieki ir piemānījuši arī juridisko personu pārstāvjus un iekasējuši no viņiem drošības naudu par traukiem, kurus it kā plāno ziedot organizācijai.

“Cietušie, kas vērsušies pēc palīdzības, apraksta dažādas personas, tādējādi ir pamats domāt, ka ar patērētāju apkrāpšanu nodarbojas personu grupa. Tāpēc, lai palīdzētu izmeklēšanai, aicinām visus, kas ir cietuši no kāda, kas uzdodas par uzņēmuma “Zepter” pārstāvi, nekavējoties vērsties ar iesniegumu policijā, kā arī sazināties ar uzņēmuma oficiālo pārstāvniecību Rīgā pa e-pastu salesdirector@zepter.lv vai tālruni 80007222. Turklāt mēs atgādinām, ka ir kritiski jāizvērtē aizdomīgi piedāvājumi, jo sevišķi, ja otra puse neļauj pietiekami ilgi apdomāties un vēlas saņemt no jums skaidru naudu. Ja rodas pat vismazākās aizdomas par kādu darījumu ar mūsu uzņēmumu, par jums sniegtās informācijas patiesumu var pārliecināties “Zepter” centrālajā birojā. Ja jūs uzrunā autostāvvietā vai citā sabiedriskā vietā, piedāvājot nekavējoties ar lielu atlaidi iegādāties “Zepter” produkciju, tā pilnīgi noteikti ir krāpšana,” skaidro “Zepter International Baltic” valdes loceklis Konstantīns Tjagņirjadko.

Oriģinālo “Zepter” izstrādājumu trauka dibenā ir izspiesta “Zepter International” preču zīme ar izgatavošanas mēneša un gada norādi. Vāks ir aprīkots ar digitālo vai mehānisko termokontrolieri ar “Zepter” preču zīmi. Uz katlu vāka ir viļņveida rotājums un zīmola “Zepter” spiedogs “Z” – gan uz paša vāka, gan rokturu apakšpusē, turklāt spiedogs “Zepter” atrodas uz visām skrūvēm. Savukārt uz visiem priekšmetiem – katla, vāka, iesaiņojuma, īpašās somas, pārvalkiem – ir attēloti zīmola “Zepter” elementi.

“Zepter” trauku dizains visās valstīs ir vienāds, mazas atšķirīga izskata sērijas netiek ražotas. “Zepter” oriģinālajiem izstrādājumiem tiek pievienots garantijas talons, kurā ir norādītas reģionālo biroju un apkalpošanas punktu adreses visā valstī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+