Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Aculiecinieku foto un video: Plašais ugunsgrēks Maskavas ielā

Foto no Aleksandra Uvarova "Facebook".Foto no Aleksandra Uvarova "Facebook".

Trešdienas vakarā izcēlās plašs ugunsgrēks Maskavas ielā, Rīgā, kas bija apturējis satiksmi. Ugunsgrēks plosījās Maskavas ielā 231. Izsaukums saņemts plkst.17.54.

Ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā trīsstāvu mūra ēkā. Ēkai deguši bēniņi 120 kvadrātmetru platībā, kā arī jumts 230 kvadrātmetru platībā. Pirms plkst.19 ugunsgrēks lokalizēts, dzēšanas darbi turpinājās. Ugunsgrēkam bija paaugstinātas bīstamības rangs.

Ugunsgēka dēļ tika slēgta 3., 7., un 9.tramvaju kustība posmā no Fridriķa ielas līdz “Dolei”, kas pašlaik ir atjaunota.

Maskavas ielā 231 atrodas veca rūpnīca – bijusī Rīgas alus darītava “Vārpa”. Adresē arī reģistrēti nedaudz vairāk kā desmit uzņēmumi, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+