Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Aculiecinieku foto un video: Plašais ugunsgrēks Maskavas ielā

Foto no Aleksandra Uvarova "Facebook".Foto no Aleksandra Uvarova "Facebook".

Trešdienas vakarā izcēlās plašs ugunsgrēks Maskavas ielā, Rīgā, kas bija apturējis satiksmi. Ugunsgrēks plosījās Maskavas ielā 231. Izsaukums saņemts plkst.17.54.

Ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā trīsstāvu mūra ēkā. Ēkai deguši bēniņi 120 kvadrātmetru platībā, kā arī jumts 230 kvadrātmetru platībā. Pirms plkst.19 ugunsgrēks lokalizēts, dzēšanas darbi turpinājās. Ugunsgrēkam bija paaugstinātas bīstamības rangs.

Ugunsgēka dēļ tika slēgta 3., 7., un 9.tramvaju kustība posmā no Fridriķa ielas līdz “Dolei”, kas pašlaik ir atjaunota.

Maskavas ielā 231 atrodas veca rūpnīca – bijusī Rīgas alus darītava “Vārpa”. Adresē arī reģistrēti nedaudz vairāk kā desmit uzņēmumi, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (4)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+