Zeltiņa, Adamss un citas sabiedrības dāmas pulcējas greznā ballītē

FOTO. Zeltiņa, Adamss un citas sabiedrības dāmas pulcējas greznā ballītē 37

Latvijas sabiedrības dāmas ar vērienīgu ballīti sagaidījušas pasaulslavenā šova “Dalasas īstās mājsaimnieces” pirmizrādi Latvijā!

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

STV Pirmā! sagādājusi īpašu pārsteigumu visām realitātes šovu cienītājām – no 17. aprīļa TV ekrānos nonāks viens no pasaules populārākajiem realitātes šoviem “Dalasas īstās mājsaimnieces”!

Šovs ļauj ieskatīties piecu turīgu un izsmalcinātu Dalasas dāmu ikdienā – viņu attiecībās, izaicinājumos, problēmās, ballītēs, draudzībā un konfliktos. Grezns dzīvesveids, vēlēšanās sniegt saviem bērniem to, kā dzīvē pietrūcis pašām, mežonīgas izklaides, ģimenes attiecības, mīlestība, strīdi un nodevība – Dalasā notiek it viss!

CITI ŠOBRĪD LASA

“Dalasas īstās mājsaimnieces” pirmizrādes svinības krāšņi aizvadītas restorānā “Fifii”. Viesus sagaidīja Katrīne Vasiļevska.

Viņai pievienojās tādas sabiedrībā zināmas dāmas kā dziedātāja Elīna Gluzunova, stiliste Žanna Dubska, mūziķe Katy Tindemark, aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa, radiogeiša Ieva Adamss un citas.

Kanāls STV Pirmā! vēlējās šo notikumu atzīmēt kopā ar Latvijas sabiebrības dāmām, kuras iemieso šiku, pašpārliecinātību un dzirkstošumu, gluži tāpat kā īstās mājsaimnieces Dalasā!

Kā viens no pārsteigumiem pasākumā bija Katy Tindemark uzstāšanās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.