×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2012
Drukāt

Gruzijā hlora noplūdē saindējušies 73 cilvēki

Noplūstot hloram vienā no Gruzija galvaspilsētas Tbilisi ūdens apgādes uzņēmumiem, saindējušies 73 cilvēki, tostarp vairāki bērni.

Cietušie nogādāti slimnīcā. Negadījums notika naktī uz trešdienu. “Noplūdi, domājams, izraisīja bojāts hlora konteinera krāns. Mēs esam veikuši sakopšanas operāciju, un tagad rajons ir absolūti drošs,” paziņoja vides ministrs.

Televīzija tikmēr demonstrēja videomateriālus, kuros redzams, kā maskās tērpti glābšanas dienestu darbinieki uz nestuvēm nogādā cietušos cilvēkus ātrās palīdzības mašīnās. “Cilvēki bija nobijušies, viņi bija panikā, visapkārt bija spēcīga hlora smaka,” telekanālam “Rustavi 2” norādīja kāds vietējais iedzīvotājs.

Aizdomās par neadekvātu apiešanos ar videi bīstamiem materiāliem policija arestējusi ūdens apgādes uzņēmuma “Crystal” direktoru. Tiek veikta notikušā izmeklēšana. Iekšlietu ministrijas preses pārstāvis aģentūrai AFP norādīja, ka uzņēmuma direktoram draud trīs līdz piecu gadu ilgs cietumsods. Vairums saindēšanās upuru tiks izrakstīti no slimnīcas jau līdz šīs dienas beigām, bet viena cietušā stāvoklis ir ļoti smags, informēja Veselības ministrija. Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili un veselības aprūpes ministrs apmeklēja cietušos slimnīcā, lai pārliecinātos par viņu ārstēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+