Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīves jēgas meklējumus labāk atlikt. Horoskopi no 4. līdz 10. septembrim 16

Foto – AFP/LETA

Auns

Piemērots laiks, lai tiektos uz kādu lielu mērķi. Tas nebūs viegli, taču spēka un enerģijas pietiks. Planētas noskaņo būt greizsirdīgam, taču, visticamāk, reāla iemesla tam nebūs. Var gadīties problēmas naudas lietās, taču, domājams, tās būs tikai šķietamas.

Vērsis

Spīdekļu stāvoklis piemērots, lai sakārtotu domas un lietas sev apkārt, pieņemtu lēmumus, kas ieviesīs skaidrību nākotnes plānos. Kāds labs draugs var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Attiecības ar tiem, kas dārgi un tuvi, jaukas un sirsnīgas.

Dvīņi

Katrai lietai nepieciešams nogaidīt tās īsto laiku, taču to nokavēt arī nebūtu ieteicams. Planētas nav labvēlīgas riskantai rīcībai, tādēļ vieglas naudas vilinājumam ļauties nevajadzētu. Labāk nepalikt vienam.

Vēzis

Veiksmīga nedēļa, gan turpinot iesākto, gan sākot ko jaunu. Piemērots laiks meklēt palīdzību tiem darbiem, kam nepieciešami kolektīvi pūliņi. Planētas nedaudz noskaņo raust ogles ar svešām rokām, taču labāk šai ziņā nepārspīlēt. Veiksies mīlestībā.

Lauva

Spīdekļu izvietojums labvēlīgs lieliem un nopietniem projektiem, darbiem, kam nepieciešami kolektīvi pūliņi. Pirms sākt rīkoties, svarīgi iepriekš visu labi izplānot un tikai uz veiksmi labāk nepaļauties. Attiecībās ar tuviniekiem nevajadzētu ļauties negatīvām emocijām.

Jaunava

ir nedaudz nesaskaņā pati ar sevi un īsti nezina, ko viņa grib. Viņa darītu labi, ja nomierinātos, atslēgtos no visa nemiera un steigas, kas visapkārt, un kādu brīdi pabūtu vienatnē ar sevi.

Svari
Laiks lieliem un dižiem sasniegumiem. Ambīcijas ierobežot nevajadzētu, tomēr, pirms sākt darboties, nepieciešams apsvērt iespējamos riskus. Labāk izmantot jau labi zināmus risinājumus jaunos apstākļos, nevis mēģināt ko pilnīgi jaunu.

Skorpions

Spīdekļu izvietojums sekmē sasniegumus gandrīz vai visās jomās. Pašam gan vairāk prāts nesas uz visu, kas saistīts ar izklaidēm un mīlas lietām, taču tāpēc nevajadzētu laist garām izdevības, piemēram, darījumos. Dzīves jēgas meklējumus labāk atlikt.

Strēlnieks

Darba lietās labāk būt kaut nedaudz konservatīvam un turēties pie jau labi zināmā, bet mīlestībā – pie tā, kas jau ir. Planētas neveicina piedalīšanos riskantos pasākumos un arī tam, lai paļautos tikai uz veiksmi.

Mežāzis

Piemērota nedēļa visu veidu biznesa un citiem darījumiem. Gaidāmas pozitīvas pārmaiņas, taču tās būs balstītas uz iepriekšējiem sasniegumiem. Planētas veicina arī palīdzēšanu citiem, taču tādēļ nevajadzētu aizmirst par paša vajadzībām.

Ūdensvīrs

Mierīga nedēļa, kurā iespējams turpināt iesākto un ne par ko sevišķi nerūpēties. Brīvā laika būs pietiekami un vislabāk to veltīt, lai nedaudz atpūstos pirms turpmākiem darbiem un arī izbaudīt šo to no tā, ko dzīve spēj dot. Iespējams pat kāds pozitīvs pavērsiens mīlas lietās.

Zivis

Skumst un iegrimušas sapņos. Būtu gan labāk, ja viņas saņemtos un pievērstos realitātei – tieši šonedēļ dzīve sola iespējas. Izvērtējiet tās visas un nelaidiet garām – vismaz pašu daudzsološāko!

LA.lv