×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
30. augusts, 2013
Drukāt

Jaunieti, vai tu zini savas garantijas?

Foto - LETAFoto - LETA

ES mājā 5. septembrī notiks seminārs “Jaunieti, vai tu zini savas garantijas?”, kurā būs iespējams uzzināt, kā Latvijā tiks realizēta Eiropas Komisijas iniciatīva jauniešu bezdarba mazināšanai.


 

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no Labklājības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Nodarbinātības valsts aģentūras, kuri stāstīs par Latvijā esošajiem un plānotajiem atbalsta instrumentiem jauniešu nodarbinātības veicināšanai un bezdarba mazināšanai.

“Jauniešu garantija” ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kas pieņemta 2012. gada decembrī, un tās mērķis ir palīdzēt ES dalībvalstīm novērst augsto bezdarbu jauniešu vidū, piešķirot ES fondu finansējumu. “Jauniešu garantija” paredz, ka visi jaunieši vecumā līdz 25 gadiem, kuri kļuvuši par bezdarbniekiem vai pabeiguši formālo izglītību, četru mēnešu laikā saņems atbalstu bezdarba situācijas risināšanai. Tā būs viena no četrām iespējām: darba piedāvājums, tālākizglītība, apmācību piedāvājums, prakse vai stažēšanās.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot pa e-pastu: esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+