Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
28. jūlijs, 2015
Drukāt

Aicinājums dizaineriem

Latvijas Dizaineru savienība (LDS) atgādina, ka 30. jūlijs ir šīs vasaras karstākā pieteikšanās diena konkursam “Gada balva dizainā 2015”.

Konkurss norisināsies Rīgas starptautiskajā dizaina izstādē “Dizaina sala 2015” (“Design isle 2015”) BT1 izstāžu zālē Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā, no 2. līdz 4. oktobrim.

Konkursa ietvaros norisināsies tematiskais konkurss “Lai ripo!”, kā arī dizaina skolu un augstskolu konkurss “Skolu gada balva dizainā 2015”, stāsta LDS valdes priekšsēdētājs Andrejs Broks.

Darbus pieteikt konkursam tiek aicināti visi ar dizaina objektu saistītie – dizaina pasūtītāji, izpildītāji, līdzautori, visi tie, kas piedalījušies un kopā izlolojuši dizaineru ieceres un vēlas izcelt to nozīmību, norāda Broks.

Kā katru gadu, ir sešas konkursa pamatkategorijas – Rūpnieciskais dizains, Modes aksesuāru/tekstila dizains, Grafiskais dizains, Foto dizains, Interjera dizains un Vides dizains, kurās var pieteikt darbus, lai apliecinātu to konkurētspēju un gatavību ražošanai, pārdošanai un lietošanai.

Tematiskā konkursa tēma “Lai ripo!” šogad izvēlēta, lai akcentētu radošo domu – ierosinošu un citus aizraujošu ideju, kas kā drošas rokas sviests akmens sakustina ūdens virsmu un rada ap sevi ritmisku viļņu loku izplatījumu.

Pievienot komentāru

"Melānijas hronikas" pirmizrāde Krievijā - pārpildītā zālēPilnā skatītāju zālē pirmizrādi Krievijā vakar piedzīvojusi režisora Viestura Kairiša filma "Melānijas hronika", ar kuru tika atklāts Baltijas valstu kinofestivāls Sanktpēterburgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+