×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Latvija uz Ukrainu varētu sūtīt kādu no pretkorupcijas ekspertiem (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvija uz Ukrainu varētu nosūtīt kādu no pretkorupcijas ekspertiem, aģentūrai LETA apstiprināja Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Latvijas eksperta sūtīšana uz Ukrainu ir viens no Latvijas un Ukrainas divpusējo attiecību jautājumiem.

Premjerministre ir paudusi, ka Latvija var sniegt Ukrainas pretkorupcijas birojam eksperta atbalstu, lai sniegtu Latvijas pieredzi cīņā ar korupciju.

No Ministru prezidentes teiktā Latvijas Radio izriet, ka uz Ukrainu sūtāmais pretkorupcijas eksperts varētu būt kāds Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieks. Portāls “lsm.lv”, atsaucoties uz Straujumas teikto, vēsta, ka lēmums par to, kuru KNAB darbinieku sūtīt uz Ukrainu, vēl nav pieņemts. Valdības vadītāja gan ir pārliecināta, ka Latvija var dot padomus Ukrainai šajā jomā, par spīti daudzajām problēmām, kas vajā KNAB.

“Mums ir labi izmeklētāji. Es nevarētu teikt, ka izmeklētāji nestrādā. Taču mums ir problēmas ar personālvadību konkrēti. Ja jūs man jautātu, kurš eksperts būtu, tad šodien es jums to nevaru pateikt, jo mums ir jāvienojas vispirms ar Ukrainas pusi. Valdībai ir jānolemj par naudu, bet tas ir tehnisks jautājums, jo mums ir vienošanās. Es nevaru pateikt, vai tas ir kāds no abiem [KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks vai viņa bijusī vietniece Juta Strīķe] vai neviens no abiem, jo šajā posmā nav konkrētu uzvārdu,” Latvijas Radio un Latvijas Televīzijai izteikusies premjerministre.

Strīķe aģentūrai LETA atturējās komentēt šo jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Sūtam Streļčēnoku kopā ar Putnu. Varbūt tur kas labs iznāks.

  2. Drōši varētu sūtīt abus kopā,lai hoholi skatās kā jāstrādā.

  3. Bet vislabāk sūtīt abus-katru uz savu vietu – vienu uz Kijevu,bet otru uz Donbasu. Tad varēs villoties uz nebēdu.

Draugiem Facebook Twitter Google+