Latvijas futbola līderu cīņā bezvārtu neizšķirts 0

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas pērnās sezonas čempione Jūrmalas “Spartaks” svētdien pirmā apļa pēdējās kārtas pirmajā spēlē savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar seškārtējo valsts čempioni “Ventspili”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 201

Lai arī bumbas kontrole lielāka bija “Ventspils” komandai, “Spartaks” futbolisti pirmajā puslaikā atbildēja ar vairākiem asiem pretuzbrukumiem, kas gan palika neizmantoti. Tikmēr kurzemniekiem tik daudz iespēju gūt vārtus nebija, turklāt arī otrajā puslaikā “Spartaks” izniekoja vairākus vārtus gūšanas momentus.
Tiesa, otrajā puslaikā “Spartaku” pāris reizes no vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Jevgēņijs Ņerugals.

Jūrmalnieki sezonu iesāka ar zaudējumu, bet pēc tam virslīgas turnīrā nākamajās sešās spēles izcīnītas četras uzvaras un nospēlēti divi neizšķirti, kas ļauj atrasties kopvērtējuma līderpozīcijā.

Tāpat arī “Ventspils” cietusi vienu zaudējumu, bet pārējās piecās virslīgas spēlēs izcīnītas trīs uzvaras un nospēlēti trīs neizšķirti, turnīra tabulā ieņemot otro vietu. Kurzemnieki šobrīd ir uz viļņa, jo sasnieguši Latvijas kausa finālu.

Zīmīgi, ka turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā atrodas šo abu komandu futbolisti. Pa pieciem vārtiem šosezon iesituši “Spartaka” krievu leģionārs Jevgēņijs Kozlovs, bet “Ventspils” labā tikpat vārtus guvis nigēriešu talants Tosins Ajeguns, kurš virslīgā nospēlējis tikai četrus mačus.