×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Dace Terzena: Mājas Viesis” turpmāk – reizi nedēļā!

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Dace Terzena

Visiem, kas abonē, pērk, lasa internetā un vienmēr priecīgi un ziņkāri gaida kārtējo, jauno žurnāla “Mājas Viesis” numuru: sākot ar 24. novembri, mēs atkal pie jums dosimies biežāk – reizi nedēļā, ceturtdienās!

Sparīgajam uznācienam esam gatavi – gan izskatā, gan saturā. Tas ceļš jau līdzīgs kā vienam cilvēkam pie otra: dāsnajam un gudrajam nekad netrūkst domu, ideju un prieka, ko sniegt tālāk, patiešām – jo vairāk dod, jo bagātāks kļūsti pats. Ar “Mājas Viesi” arī ir tā – jo vairāk ideju nepieciešams – un, nedēļas ritmā strādājot, tas ir pašsaprotami! –, jo vairāk tās dzimst, jo vairāk ejam cilvēkos, runājam, dalāmies ar saviem atradumiem, jo vairāk saņemam pretī un atkal – dodam tālāk!

Tieši tā, piemēram, radušās divas ieceres Latvijas simtgadei veltītiem rakstu seriāliem, kurus “Mājas Viesī” varēsiet lasīt, sākot ar janvāri. To galvenie varoņi būsim mēs paši – cilvēki, kas radām un esam Latvijas valsts. Bet ceļš, kā savus varoņus meklēsim un uzrunāsim, gan būs neparasts! Lasiet un pārliecinieties!

Par ko īpaši priecājamies, gatavojot žurnālu rudenīgajam atspērienam? Par to, ka žurnāla veidotāju komandai pievienojas žurnālisti Signe Prola un Ģirts Kasparāns. Par to, ka tapis uzrunājošs, dinamisks, aicinošs “Mājas Viesa” vāka veidols, kuru ieraudzīsiet 24. novembrī. Par to, ka līdzās gadiem nostiprinātajām žurnāla satura kvalitātēm – aktuālām intervijām, vēstures materiāliem, krāšņiem ceļojumiem, Latvijas dabas noslēpumu atklāsmēm, spilgtiem attiecību un likteņstāstiem, iknedēļas iznākšanas ritmā sniegsim daudz vairāk ieskata, viedokļu, akcentu tajā, kas notiek šodien un tagad. Par jauno iknedēļas rubriku “Vizieris”, kurā varēsiet salāgot savu TV raidījumu, grāmatu, filmu, citu kultūras notikumu izvēli ar “Mājas Viesa” vērtējumu un ieteikumiem. Kāpēc tieši šāds jaunums? Mūsu dzīve kļūst aizvien ātrāka, strādājam daudz un intensīvi, tādēļ mūsu brīvā laika piepildījums iegūst aizvien lielāku nozīmi. Bieži vien tieši brīvajā laikā, ko vai nu veltām kādam hobijam, vai kā citādi izklaidējamies, lai atbrīvotos no ikdienas spriedzes, mūsu galvās dzimst idejas un risinājumi darbdienām. Un nereti kāda interese un aizrautība pārtop nopietnā nodarbē! Tāpēc turpmāk pastāvīgi iepazīstināsim ar ļaudīm, kam hobijs, aizrautība, dzīvesstils kļuvuši par svarīgu atspēriena punktu gan attiecībām ģimenē, ar draugiem, pasauli, gan pirmkārt pārliecībai par sevi, pašcieņai un vienkārši – interesantai dzīvei.

Aktualitāte, izpēte, izziņa, saturīga izklaide – šī ir mana atbilde, kāpēc es izvēlētos “Mājas Viesi”. Tukšus salmus nekuļam. Gaisā parautus solījumus nebārstām. Uz tikšanos!

Meklē “Mājas Viesi” preses tirdzniecības vietās un E-Izdevumos!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+