×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2013
Drukāt

Oficiāli – Spruktam sezona, visticamākais, beigusies

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas hokejists Jānis Sprukts nevarēs spēlēt aptuveni pusgadu, līdz ar to Soču olimpiskajās spēlēs viņš noteikti nepiedalīsies un arī sezona kopumā, iespējams, ir beigusies, “LA” piektdien sacīja hokeja kluba Rīgas “Dinamo” ārsts Āris Aivars.

Izrādās, ka Sprukta trauma bija daudz nopietnāka, nekā liecina KHL vienības Jaroslavļas “Lokomotiv” vēstule Latvijas Hokeja federācijai (LHF). Spruktam bija pārrautas ceļgala krusteniskās saites, Vācijā ir veikta operācija un rehabilitācijas process šādos gadījumos ilgst aptuveni pusgadu vai pat vairāk. Kā zināms, basketbolists Dāvis Bertāns krusteniskās saites sarāva jūnijā un paredzams, ka laukumā atgriezīsies tikai martā, tātad rehabilitācija prasīs aptuveni deviņus mēnešus.

Pirmdien “Sporta medicīna 1”, kas ir vairāku ārstu, tostarp Āra Aivara privātprakse, Sprukts uzsāks rehabilitācijas procesu. Līdz ar to Aivars var objektīvi un precīzi novērtēt situāciju.

Vakar LHF pārsūtīja “LA” “Lokomotiv” ģenerālmenedžera Lukina 14. oktobrī parakstītu vēstuli, kurā norādīts, ka Spruktam trauma sadziedēšana prasīs aptuveni trīs mēnešus. Iespējams, tobrīd vēl nebija  zināma precīza diagnoze, jo sportists traumu guva tikai trīs dienas iepriekš, turklāt tas notika piektdien, bet vēstule LHF nosūtīta pirmdien, tātad pa vidu bija brīvdienas.

Pāris dienas pirms Sprukta celi smagi satraumēja arī Rīgas “Dinamo” aizsargs Oskars Cibuļskis un klubs uzreiz pēc operācijas pavēstīja, ka šosezon viņš diez vai varēs spēlēt.  Visticamākais, arī Jāni šosezon laukumā vairs neredzēsim.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+