×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2015
Drukāt

Izskan operas dienas Jēkabpilī

Foto-Andris GrīnbergsFoto-Andris Grīnbergs

Operas dienās, kas Jēkabpilī izskan jau ceturto gadu, 24.jūlija vakarā Krustpils katoļu baznīcā notiks Garīgās mūzikas koncerts, kurā Sonoras Vaices, Rīgas Doma kora skolas solistu un ērģelnieka Roberta Hansona izpildījumā skanēs G. F. Hendeļa “Dignare”, Endrū Loida Vebera “Pie Jesu”, arī latviešu un citu pasaules komponistu garīgā mūzika.

Svētki kulmināciju sasniegs 25.jūlijā, kad astoņos vakarā Krustpils saliņas brīvdabas estrādē sāksies kamermūzikas teātra “Sanktpēterburgas Opera” viesizrāde – Johana Štrausa komiskās operetes “Sikspārnis” iestudējums. To noskatīsies ap 2000 cilvēku ne vien no Jēkabpils un tuvākās apkārtnes, bet arī no Rīgas, Jelgavas, Bauskas, Daugavpils, Rēzeknes, Aizkraukles un citām vietām.

Jēkabpils Kultūras pārvaldes direktore Inta Ūbele ir gandarīta, ka ar katru gadu Operas dienas kļūst populārākas un piesaista arvien vairāk apmeklētāju. Un ka Sanktpēterburgas teātris, lai arī tālu jābrauc, sev nedod nekādas atlaides ne mākslinieciskā, ne tehniskā ziņā. Un ar izrādi viesojas tikai Jēkabpilī. “Esam parūpējušies, lai svētkus varētu izbaudīt arī cilvēki ar kustību traucējumiem, viņi saņem ielūgumus, biļetes nav jāpērk.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+