Horoskopi un mistika
Ezoterika

Piecas uzticīgākās sievietes pēc zodiaka zīmes3


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Ir sievietes, kuras sekos saviem vīriešiem kā ugunī, tā ūdenī. Šo zodiaka zīmju pārstāves prot būt gan atbalsts, gan uzticīgs draugs savam mīļotajam cilvēkam. Viņas ir ļoti uzticīgas un mīlošas. Iepazīsimies, kuras tad ir pašas uzticīgākās sievietes starp visām 12 zodiaka zīmēm.

Vērsis

Sieviete Vērsis kļūst par neticami uzticīgu draudzeni vai sievu, kura nepiekrāps un būs droša dzīves pavadone. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ar lielu gatavību iet aiz saviem vīriešiem, un kopā ar viņiem pārdzīvo kā prieka, tā arī bēdu mirkļus. Sievietes Vērši ir neizsakāmi uzmanīgas, maigas un labas attiecībā pret savu otro pusi.

Vēzis

Sieviete Vēzis kļūst par uzticamu, uzticīgu un iejūtīgu sievu. Daudzi Vēži sievietes dod priekšroku pazemīgi izturēties attiecībās, nododot attiecību vadības grožus savai otrai pusei.

Vēzis var atbalstīt savu cilvēku ne tikai prieka brīžos, bet arī dalīties ar viņu ar visiem neveiksmīgiem mirkļiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāves kļūst par nesatricināmu palīgu vīriem, it īpaši krīzes laikā. Viņi ir ļoti uzticīgas sievietes, kurām pirmajā vietā būs ģimene un vīrs.

Jaunava

Sieviete Jaunava mīl savu dzīves pavadoni uzticīgi un pašaizliedzīgi. Viņa var šķist pārāk praktiska vai ieturēta, bet viņā pastāvīgi deg mierīga mīlestības uguns. Šīs zodiaka zīmes pārstāves iemīlas lēnām, bet ļoti spēcīgi. Viņas jūtas ir mūžīgas un neiznīcināmas. Jaunavas lielu dzīves jēgu piešķir mīlestībai.

Mežāzis

Saistītie raksti

Sievietei Mežāzim mīlestība ieņem ļoti lielu nozīmi dzīvē. Šīs zodiaka zīmes pārstāves kļūst par ļoti uzticīgām otrajām pusēm. Viņas ir pilnībā gatavas dalīt ar mīļoto cilvēku gan laimīgos, gan ne tik laimīgos mirkļus. Sieviete Mežāzis var šķist auksta un nepieejama, bet viņa vienmēr būs uzticīga sieva un mīloša partnere.

Auns

Sievietes Auni mīl ļoti uzticīgi un spēcīgi. Arī viņas būs uzticīgas dzīves pavadones un mīlošas, gādīgas draudzenes. Šīs sievietes prot ne tikai ņemt no attiecībām, bet arī dot. Nav uzticīgāku un pašaizliedzīgāku sieviešu par Aunu. Viņa pilnībā nododas attiecībām un vēlas vadīt savu mīļoto cilvēku.

Avots: “Esotericblog”

LA.lv