×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Piecas vīriešu rakstura īpašības un uzvedības paradumi, kas sievietes kaitina visbiežāk (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lūkojoties pēc attiecību un ģimenes veidošanai piemērota partnera, visticamāk, esi jau atskārtusi, ka arī sapņu prinčiem baltajos zirgos piemīt pa kādam trūkumam. Iespējams, princis ir skaists, taču pārlieku pieradis pie viņam veltītiem komplimentiem. Iespējams, raksturā labs, taču, ak vai! Lai nodrošinātu tevis kāroto sapņu pili, strādā neskaitāmas stundas, jums pat īsti neredzoties…

Kā zināms, ideālu vīriešu (gluži tāpat kā sieviešu) nav, un, iespējams, tā pat ir labāk – pasaulē taču ir vajadzīgs līdzsvars! Tomēr ikvienu no mums interesē, vai pastāv vienoti trūkumi, kas piemīt katram sapņu princim?

Lai noskaidrotu, kādas ir tās rakstura īpašības, kas sievietes viņu mīļotajos vīriešos kaitina visbiežāk, aptaujājām mūsu lasītājas, draudzenes un kolēģes, apkopojot piecus izplatītākos mūsdienu vīriešu trūkumus, kas stiprajam dzimumam raksturīgi, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un dzīvesstila.

Datorspēles un sērfošana internetā

Kā izrādās, sēdēšana pie datora, sērfojot internetā un pētot dažādus sludinājumus, piemēram, par automašīnām, kas nekad netiks iegādātas, vai patiesībā gluži nevajadzīgiem darba rīkiem, kā arī spēlējot jau minētās datorspēles, ir izplatītākais sievietes kaitinošais paradums, kas piemīt vīriešiem, viņiem tā ļaujot sev relaksēties pēc saspringtas darba dienas.

Protams, domu novēršana no ikdienas rūpēm ir vajadzīga, taču šādi diemžēl tiek nozagts laiks, ko veltīt mīļotajai sievietei vai bērniem, tā to nelietderīgi tērējot. Ja arī tevi nomāc mīļotā aizraušanās ar virtuālo realitāti un tev šķiet, ka mīļus skatienus viņš biežāk velta datoram, nevis tev, piedāvā partnerim enerģiju atgūt, piemēram, kopīgi sportojot – ieguvēji būsiet abi, turklāt izbaudīsiet arī kopā pavadītu laiku!

Savu emociju un jūtu noklusēšana

Kamēr mēs par nebūšanām darbā vai konfliktiem ģimenē kārtīgi izraudāsimies vai sarīkosim Trešā Pasaules kara cienīgu skandālu mājās, tā atbrīvojoties no negatīvajām emocijām un skaidri demonstrējot savus pārdzīvojumus, vīrieši par savām neveiksmēm, visticamāk, klusēs, noslēdzoties sevī un liekot tev nodarboties ar tik kaitinošo minēšanas spēli – kas gan šoreiz nogājis greizi?

Diemžēl noslēpumainība, kas neizprotamā veidā tik uzskatāmi vieno visus stiprā dzimuma pārstāvjus brīžos, kad krietni vērtīgāka būtu nekaunēšanās no savu raižu uzticēšanas otrajai pusītei, mūs, sievietes, padara gluži vai trakas. Un tā rezultātā, mūsu pacietībai izsīkstot, vīrieši klusībā gaidītā atbalsta vietā saņem vien pārmetumu lavīnu, pat neapjaušot, ka savu izjūtu paušana uzreiz to visu būtu aiztaupījusi… Ja vien būtu pielikts, šķiet, tik pārcilvēciskais spēks uzsākt sarunu! Turklāt, visticamāk, iedarbotos arī mūsos snaudošais mātišķais gēns savu otro pusīti pasargāt no visām pasaules pārestībām…

Tomēr – nekā! Klusēšanas zvērests, ko vīrietis, šķiet, devis pats sev jau bērnībā, liek mums vien vārīties aizturētā dusmās par partnera sakniebtajām lūpām un tik kaitinošo – “Viss kārtībā!”

Sieviete – autovadītāja? Nesavienojama kombinācija!

Diemžēl teju katrs vīrietis, kā izrādās, uzskata, ka sievietes ir neprasmīgākas autovadītājas par stiprā dzimuma pārstāvjiem. Absurdi un kaitinoši, vai ne? Šis uzskats lielā mērā balstās stereotipizētā domāšanā un senilos spriedumos, jo mūsdienās vienlīdz profesionāli autovadītāji atrodami, neraugoties uz dzimumu. Turklāt sievietes, kā liecina pētījumi, uz ceļa ir krietni uzmanīgākas, piesardzīgākas un apzinīgākas ceļu satiksmes noteikumu ievērošanā.

Ģērbšanās paradumi

Lai kā mums arī negribētos savu ikdienu vadīt kopā ar vīrieti, kurš saprot, kāpēc pie rūtaina krekla nav vēlams vilkt citā krāsu gammā šūtu žaketi, visticamāk, vīrietis, kurš sapratīs, kāpēc liec viņam nomainīt šo žaketi vai kreklu pret citu, būs vien viens no desmita. Pārējie gluži ērti jutīsies arī apģērbā, kas tevi, ja ne šausmina, tad vismaz liek pasmaidīt par vīrieša ekscentrisko gaumes izjūtu.

Vienīgais veids, kā arī šo tik apbrīnojami vienojošo īpašību cīnīties, ir parādīt vīrietim, cik labi viņš izskatās, ģērbies auguma aprisēm atbilstoša piegriezuma apģērbā, kā arī pacietīgi informēt, ka ar pāris T krekliem, diviem bikšu pāriem un sporta apaviem tomēr ir par maz, lai viņš ikdienā izskatītos tik labi, cik varētu patiesībā!

Neglābjamā aizmāršība

Viņi spēj atcerēties numuru, kas bija uz viņu trešā futbola krekla, kā arī aizvēsturiskas draugu bērnības iesaukas un notikumus, taču selektīvā klausīšanās spēja brīnumainā veidā ļauj viņiem dzirdēt tikai to, ko vīrieši vēlas, attiecīgi paturot atmiņā vien pusi no tev būtiskās informācijas, ko vēlējies partnerim darīt zināmu. Tā rezultātā viss, kas vīrietim šķiet neinteresants, gluži ērtā veidā tiek nekavējoties aizmirsts.

Protams, ja aizmāršība kļūst patoloģiska, iespējams, tavu mīļoto vīrieti nomoka nopietnas problēmas darbā vai ģimenē, depresija, veselības sarežģījumi vai citi personīgas dabas jautājumi, kas ietekmē viņa uzvedību un noskaņojumu. Izvērtē, vai šādā gadījumā tavs uzdevums ir nevis dusmoties, bet gan izrādīt izpratni un sniegt atbalstu!

delfivina

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. eju katrs vīrietis, kā izrādās, uzskata, ka sievietes ir neprasmīgākas autovadītājas par stiprā dzimuma pārstāvjiem. Absurdi un kaitinoši, vai ne? Šis uzskats lielā mērā balstās stereotipizētā domāšanā un senilos spriedumos, jo mūsdienās vienlīdz profesionāli autovadītāji atrodami, neraugoties uz dzimumu. Turklāt sievietes, kā liecina pētījumi, uz ceļa ir krietni uzmanīgākas, piesardzīgākas un apzinīgākas ceļu satiksmes noteikumu ievērošanā.
  ——————————————-
  pat TRULĀKAIS tēviņš izliksies gudrāks par sieviet!! Pat zinot bēdīgo statistiku, ka 85 % csn izraisa vīrieši un varonīgi spiežot grīdā iet bojā …

 2. Es atzīstu, ka ir sievietes, kas ļoti labi vada automašīnu, bet tādu ir ļoti maz. Sievietes neievēro rāvējslēdzēja principu, viņas nepalaidīs izgriezties no mazākas nozīmes ceļa, viņas apli izbrauc pa ārējo malu, var noriņķot visu apli, nepalaižot citus iebraukt aplī. Ir vēl daudz dažādu lietu ko sieviete pie auto stūres dara pilnīgi garām….

 3. Sievietes varbūt arī ir uzmanīgākas un piesardzīgākas ceļu satiksmes noteikumu ievērošanā, taču noteikti ne apzinīgākas. Ja intensīvā satiksmē pa kreiso joslu kāds auto brauc ievērojami lēnāk par atļauto ātrumu, līdz ar to visām pārējām mašīnām provocējot apsteigšanu pa labo pusi, kas ir bīstama un ļoti nevēlama, tad noteikti tā ir sieviete; ļoti retos gadījumos īslaicīgi kāds pa telefonu runājošs vīrietis. Ja sieviete vēlas braukt lēnāk par atļauto ātrumu – lūdzu. Taču pacenties netraucēt citiem satiksmi un brauc pa labo joslu!
  Tāpat arī sievietēm vajadzētu ievērot citas CSN prasības drošai satiksmei, nevis domāt tikai un vienīgi par savu drošību un ērtībām. Jo tieši viņu neprognozējamā neloģiskā rīcība un neprasme iekļauties plūsmā ļoti bieži ir bīstamu situāciju un agresīvas citu auto braukšanas cēlonis.
  Lai gan gluži neprognozējamas viņas nav. Ja redzi sarkanas krāsas biežu apvidnieku kreisajā joslā intensīvā plūsmā braucot uz kādiem 40 km/h, tad var prognozēt, ka tā auto cacveidīgā vadītāja noteikti nepārkārtosies uz labo joslu. Izņemot, ja pēkšņi atjēgsies, ka viņai vajadzēja labo pagriezienu; tad gan griezīs, spoguļos nemaz nesaktoties un pagriezienu nerādot.
  Un tie nav nekādi sterotipiski priekšstati, bet gan ikdienas novērojumi Rīgas centra ielās. Diemžēl.

Draugiem Facebook Twitter Google+