Foto: Unsplash

Daži jaunumi var tevi pārsteigt. Horoskopi 25. aprīlim 1

Auns

Finanšu ziņā var būt izmaiņas. Tas tev var būt pilnīgs pārsteigums. Iespējams, tavs partneris sāks pelnīt vairāk, vai arī tev iedos prēmiju, vai piedāvās jaunu projektu vai darbu. Vai arī dosies celt kvalifikāciju, kam sekos paaugstināšana amatā. Daži Auni var būt noraizējušies par naudu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Cilvēki šajā dienā var būtiski ietekmēt tavu darbību. Tāpēc mēģini izvairīties no konflikta, izej uz kompromisu, ja situācija to prasa. Esi elastīgs, nevis spītīgs. Tu arī vari kļūdīties. Iepriecinās saruna ar draugiem un domubiedriem. Pateicoties sirsnīgai komunikācijai, tu labi pavadīsi laiku.

Dvīņi

Tev būs daudz mazu, bet obligātu uzdevumu. Tas var tevi nedaudz apbēdināt. Bet vadība galu galā pamanīs tavu smago darbu un atalgos. Var būt negaidītas ziņas. Tu vari uzzināt kāda noslēpumu. Patstāvīgs darbs būs produktīvāks. Domāšana par dažādām tēmām ir noderīga un novedīs pie galīgā lēmuma.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Diena var būt piepildīta ar dažādiem piedzīvojumiem un negaidītiem notikumiem. Piemēram, tu vari tikt uzaicināts uz randiņu vai mīļotais sagādās tev patīkamu pārsteigumu. Dažiem būs vienkārši krāšņas likteņa dāvanas. Šī ir piemērota diena, lai plānotu ceļojumu, sapņotu, fantazētu. Gaidāms radošās iedvesmas uzliesmojums.

Lauva

Darbā var notikt negaidīti notikumi, kas ietekmē ģimenes plānus vai attiecības. Nevajag būt naidīgam pret pārmaiņām, iespējams, ka tās būs labvēlīgas. Iespējams, saņemsi interesantu piedāvājumu no partnera. Šodien būs piemērota diena romantiskam randiņam.

Jaunava

Šodien tu rosīsies vairāk nekā parasti. Būs daudz komunikācijas, paplašinot kontaktu loku. Palielināsies vēlme sazināties ar radiniekiem. Šodien ir labi plānot ceļojumus, piemēram, komandējumu vai atvaļinājumu. Un pat veikt dažus pasākumus, lai tos īstenotu, piemēram, nopirkt biļetes.

Svari

Šodien tev var būt pārmaiņas finanšu lietās. Iespējams, būs jāatrisina kredīta jautājums vai nāksies prasīs naudu savam partnerim. Darbā var palielināties darāmo lietu skaits.

Skorpions

Šodien koncentrēsies uz sevi. Iespējams, vēlēsies mainīt savu tēlu, izskatīties savādāk nekā apkārtējie. Tavs partneris var tev uzdāvināt negaidītu dāvanu. Klientu skaits var palielināties. Iespējams, vajadzēs kārtot juridiskās lietas. Diena piemērota romantiskiem randiņiem.

Strēlnieks

Iespējams, tev ienāks prātā kāda ideja, kā ātrāk paveikt darbu vai izdomāsi sev jaunu hobiju. Šodien būs daudz darba, bet ieguldot daudz pūļu tu to izdarīsi. Bet labāk veiksies tiem, kuri ir atvaļinājumā. Laiks, kas pavadīts kopā ar ģimeni, iepriecinās.

Mežāzis

Ja esi radošs cilvēks, tad, iespējams, būs vairāk klientu vai arī tev piedāvās piedalīties kādā interesantā projektā. Vēlams kolektīvas aktivitātes. Tāpēc neatsakies no kolēģu padomiem. Brīvajiem Mežāžiem var būt negaidīta romantiska tikšanās.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Šodien ir labi risināt finanšu jautājumus, apspriest un sazināties par šo tēmu. Mājās, pārrunā gaidāmos pirkumus. Karjeras un attiecības jautājumi var izvirzīties priekšplānā. Iespējams, kādam būs liktenīga diena, kad tiksi atlaists vai paaugstināts amatā. Mājās ieņemsi vadošu lomu.

Zivis

Šodien tu vari sākt gatavoties ceļojumam vai vismaz sākt apspriest gaidāmo ceļojumu. Daži jaunumi var tevi pārsteigt. Attiecības ar brāļiem un māsām var mainīties. Iespējams, nolemsi pieteikties vajadzīgajos kursos. Viedoklis par svarīgu jautājumu var mainīties.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.