Stiliste Žanna Dubska.
Stiliste Žanna Dubska.
Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram

VIDEO. “Viņš man teica, ka viss ir super, bet man vajadzētu notievēt!” Žanna Dubska par randiņiem pēc 60 gadu vecuma 63

Žanna Dubska raidījumā “Kad viņas satiekas” atzīst, ka vīrieši pēc 60 gadu vecuma ļoti skopi aicina sievietes uz randiņiem. Viņa padalās arī ar amizantiem stāstiem no savas randiņu pieredzes. Vai dzīve vienai tiešām ir tik rožaina?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Runājot par attiecībām, Žanna atzīst, ka vīrieti pašlaik meklē, bet ne azartiski: “Tas nenozīmē, ka es piekritīšu jebkuram aicinājumam uz randiņu. Ikviens randiņš prasa laiku. Turklāt tas ir liels retums, ka kāds aicina 65 gadus vecu sievieti uz randiņiem. Vecuma dēļ. Vīrieši šajā vecumā ļoti reti aicina, neizrāda iniciatīvu. Es esmu no paaudzes, kurai vajag, ka vīrietis aicina uz tikšanos un izrāda interesi.”

“Bija viens vācietis, ar kuru tikos pagājušajā gadā. Viņš man teica, ka viss ir super, bet man vajadzētu notievēt! Es pateicu, ka jā, es arī ļoti gribētu notievēt! Ja man tas izdosies, tad padošu viņam ziņu. Tā bija mūsu pēdējā tikšanās reize,” smaidot atceras Žanna Dubska.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.