×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Rīgā pabeigta četru ielu rekonstrukcija, līdz gada beigām pārbruģēs arī brauktuvi Barona ielā (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Remontdarbi Krišjāņa Barona ielā.

Rīgā ir pabeigta četru ielu – Avotu, Sporta, Artilērijas un Raiņa bulvāra – rekonstrukcija, līdz gada beigām tiks pārbruģēta arī brauktuve Krišjāņa Barona ielā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs, Barona ielā darbi noritēs trīs posmos. Šogad tiks pabeigta braucamās daļas rekonstrukcija. Pašreiz jau ir izbruģēta rekomendējošā velojosla vienā pusē. Iela tiks pārbruģēta visā garumā, novēršot situācijas ar dažādiem brauktuves segumiem, pastāstīja Reinbahs. Šiem – seguma atjaunošanas darbiem – šogad atvēlēti 2,6 miljoni eiro.

Savukārt nākamgad veiks arī ietvju pārbruģēšanu. Šo darbu provizoriskās izmaksas ir 900 000 eiro, pastāstīja departamentā. Savukārt 2017.gadā paredzēti labiekārtošanas darbi, piemēram, parkos gar Barona ielu izvietojot velostatīvus. Pirms šo darbu veikšanas departaments konsultēsies ar Latvijas Ainavu arhitektu biedrību.

Reinbahs arī uzsvēra, ka pārbruģēšanai izmantots vēsturiskais bruģis un neviens no bruģa elementiem “netiks pazaudēts”.
Pašreiz ir pabeigta Avotu, Sporta, Artilērijas ielas un Raiņa bulvāra rekonstrukcija. Gar Artilērijas, Sporta un Avotu ielu atjaunotas arī ietves. Minēto četru ielu rekonstrukcijai iztērēti ap 1,4 miljoniem eiro.

Nākamgad plānots pilns Brīvības un Lāčplēša ielu remonts – gan braucamā daļa, gan ietves, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S). Lāčplēša ielu plānots remontēt pilnā garumā, bet Brīvības ielu posmā no Vecrīgas līdz Lāčplēša ielai un no VEF tilta līdz Juglai. Posms no Lāčplēša ielas līdz tiltam tiks remontēts 2017.gadā saistībā ar SIA “Rīgas ūdens” iecerētajiem darbiem šajā posmā.

Ielu remonti šogad sākti rudenī sakarā ar grozījumiem Būvniecības likumā, skaidro Ušakovs. Nākamgad viss notikšot ierastajā kārtībā un darbi sāksies pavasarī.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vispār ir bijis kaut viens gads, kad Brīvības iela netiek remontēta?

    • Padomā pats, kā tu savādāk tiksi pie naudiņas? Interesanti, kā viņi mokās ar Krišjāņa Voldemāra ielu? Laikam “prosto Volodja” vai Maksima iela.

    • Kurā vietā tev Brīvības iela remontēta? No Juglas līdz Alfai vienos nelīdzenumos jau nez cik gadu! Sorry, tā ir Brīvības gatve…

  2. Kur ir “Barona” iela?

Draugiem Facebook Twitter Google+