RPP automašīnas izsolei

Lieli un mazi braucamie par zemām sākumcenām! Rīgas pašvaldības policija izsolē maija vidū plāno pārdot 16 transportlīdzekļus 35

2024. gada 13. maijā pulksten 13.00 Valērijas Seiles ielā 12A Rīgas pašvaldības policija izsolē plāno pārdot 16 transportlīdzekļus, kas savu laiku jau ir nokalpojuši un vairs nav policijas vajadzībām atbilstoši.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Lai pieteiktos izsolei, dalībniekam nepieciešams nosūtīt pieteikumu pa pastu vai iesniegt to klātienē, ievietojot to RPP pastkastē pie dežuranta, kas atrodas Valērijas Seiles ielā 12A, Rīgā. Pieteikums tiks uzskatīts par laicīgi iesniegtu, ja tiks saņemts un reģistrēts RPP līdz 2024. gada 13. maija pulksten 10.00.

Izsoles transportlīdzekļus iespējams apskatīt RPP Ziemeļu pārvaldes pagalmā Viestura prospektā 17 k-1, Rīgā, iepriekš saskaņojot laiku ar RPP Nodrošinājuma pārvaldes Transporta nodrošinājuma nodaļas priekšnieka p. i. Tomu Celmiņu pa tālruni 67037850.

CITI ŠOBRĪD LASA

Plašāk par izsoles noteikumiem un automašīnu sarakstu ŠEIT.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.