Rīgas “Daugavai” otrā uzvara virslīgas Ziemas kausa izcīņā 0

Otro uzvaru virslīgas Ziemas kausa turnīrā trešdien izcīnīja Rīgas “Daugava”, kas ar 3:1 (2:1) pārspēja “Liepājas metalurga” futbolistus.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 201

Līdz ar to “Daugavas” komanda garantējusi sev vienu no pirmajām divām vietām B apakšgrupas kopvērtējumā un dalību turnīra pusfinālā.

Pirmajā puslaikā Rīgas klubu vadībā izvirzīja Vitālijs Ziļs, bet izlīdzinājumu liepājniekiem panāca Toms Mežs. Pirmā puslaika gaitā gan lietuvietis Mants Savens atkal dāvāja vadību “Daugavai”, bet 3:1 otrajā puslaikā panāca uz maiņu nākušais Edgars Kārkliņš.

B grupas pirmajā kārtā Rīgas “Daugavas” futbolisti ar rezultātu 4:0 uzvarēja “Jelgavas” komandu, bet “Liepājas metalurga” futbolisti kompensācijas laikā panāca neizšķirtu 2:2 pret “Skonto” komandu.

Virslīgas Ziemas kausā, kas tiek organizēts ar mērķi komandām veiksmīgāk sagatavoties gaidāmajai sezonai, piedalās astoņas komandas, no kurām septiņas pārstāvēja virslīgas čempionātu 2012.gada sezonā. Savukārt “Metta”/LU komandas vietā cīnās ”Ilūkste NSS”, kas izcīnījusi tiesības 2013.gada sezonā startēt virslīgas čempionātā.

Visas turnīra komandas sadalītas divās apakšgrupās, kas izspēlēs viena apļa turnīru, un katras grupas divas labākās komandas iekļūs pusfinālā, savukārt apakšgrupu trešo un ceturto vietu īpašnieces aizvadīs vēl divas cīņas, līdz ar to noskaidrojot precīzu visu komandu vietu sadalījumu. Katra komanda turnīrā aizvadīs piecas spēles. Visi sacensību mači notiks “Skonto” hallē. Turnīra finālmačs plānots 17.februārī.