Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
31. marts, 2016
Drukāt

Slimnīcā Maiami mirusi pasaulslavenā arhitekte Zaha Hadida (1)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Arhitekte Zaha Hadida

65 gadu vecumā no pēkšņas sirdstriekas mirusi pasaulslavenā arābu izcelsmes britu arhitekte Zaha Hadida, ziņo “The Guardian”.

Laikraksts vēsta, ka Irākā dzimusī arhitekte Maiami slimnīcā ārstējusies no bronhīta.

Zaha Hadida īstenojusi daudzus prestižus un izaicinošus athitektoniskus projektus, tostarp Guanžou Opernamu, Heidara Alijeva centru Baku un 2012. gada Londonas olimpisko spēļu ūdenssporta centru un Mesnera muzeju.

Hadida kļuva par pirmo arhitekti sievieti, kura saņēmusi prestižo Prickera balvu, kā arī nupat šogad – Karaliskā Britu arhitektu institūta zelta medaļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kāds sakars Latviešiem, Latvijai ar šo arhitekti! kāpēc šāda persona, informāciju par viņu ir jāliek pašā priekšā, uzreiz atverot Latvijas avīzi!? Viņa Mums pus Rīgu ir uzbūvējusi? vai tāpēc ir šī informācija iebāzta šeit, ka, lai gatavojamies, sākam pierast, arābi sāk pārvākties pie Mums! Bet vajag jau tagad, pirms tie vairāki simti vai tūkstoši nav iecerējušies braukt uz Latviju, ka Latvijā darba samaksa viena no viss zemākajām eiropā! Un darba nav! Un Naids pret viņiem, Rasisms Garantēts!

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+