Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
2. janvāris, 2016
Drukāt

Šodien koncertzālē “Rīga” paredzētā izrāde tomēr pārcelta uz citu dienu

Foto-LETAFoto-LETA

Šovakar plkst.19 koncertzālē “Rīga” plānotā izrāde “Boyband” pārcelta uz 28.janvāri, noskaidroja aģentūra LETA.

Kā uzsver koncertzāles vadītājs Juris Millers, tehniskā komanda strādā, bet līdz vakaram elektrību zālē vēl nepaspēs atjaunot, tāpēc izrāde tiek pārcelta.

Vienlaikus koncertzāles vadītājs cer, ka 3.janvāra vakarā plānotais pasākums notiks bez izmaiņām.

LETA jau vēstīja, ka Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) īstenojusi iepriekš izteikto brīdinājumu un no 1.janvāra atslēgusi elektroenerģijas pievadi koncertzālei “Rīga”. Neskatoties uz to, koncertzāles vadītājs cer nodrošināt iepriekš ieplānoto pasākumu un izrāžu norisi, izmantojot ģeneratorus.

Millers jau vērsies policijā ar sūdzību pret LZA, uzsverot, ka šāda LZA rīcība ir patvaļīga un vērtējama saskaņā ar Krimināllikuma 279.pantu par patvarību..

LZA jūlija beigās lauza telpu nomas un lietošanas līgumu ar koncertzāli “Rīga”. Līguma laušanas pamats bija telpu nomas un siltumenerģijas parādi.

LZA vairākkārt pieprasījusi atbrīvot telpas, tomēr koncertzāle “Rīga” turpina veikt saimniecisko darbību un organizēt koncertus.

Līguma laušana vēl būs jāvērtē tiesai.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+