Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. maijs, 2015
Drukāt

Kāpēc suņu meitenes labprātāk dibina kontaktus ar cilvēkiem

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Linkepingas universitātes Zviedrijā pētnieki noskaidrojuši, ka suņu mātītes labprātāk nodibina kontaktus ar cilvēkiem nekā suņu tēviņi.

Zviedru zinātnieki skaidro, ka iemesls šādai parādībai ir meklējams mātes instinktā. “Iespējams, suņu mātītes ir vairāk piemērotas sadarbībai, jo viņu uzvedībā ir “ieprogrammēta” atbildība par kucēnu audzināšanu,” sarunā ar laikrakstu “The Daily Mail” sacījis zviedru zinātnieks Pērs Jensens, norādot, ka suņu mātītes ievērojami aktīvāk nekā tēviņi mēģinājuši dibināt ar cilvēkiem kontaktu, tostarp fizisku.

Jensens arī mierinājis, ka suņu īpašniekiem nevajadzētu bažīties par pētījumu rezultātiem, jo tie neapliecinot to, ka suņu mātītes būtu labāki mājdzīvnieki.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+