Horoskopi un mistika
Ezoterika

TOP 3 vislaimīgākās zodiaka zīmes0

Foto: Pixabay

Nevienam nav noslēpums, ka zodiakālā zīme, kurā piedzimis cilvēks, lielā mērā nosaka arī viņa raksturu. Apveltot cilvēku ar vienām vai citām rakstura īpašībām, zodiaka zīme var būt tendēta uz laimi vai gluži pretēji – uz nelaimi.

Astrologi nosaukuši 3 zodiaka zīmes, kas ir ļoti laimīgas un harmoniskas visu savu dzīvi.

Vai esat iekļuvis šo laimes luteklīšu sarakstā?

3. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir ārkārtīgi radošas un daudzšķautņainas personības, turklāt viņiem ļoti patīk komunicēt ar citiem. Tāpēc viņi vienmēr atrodas starp cilvēkiem un reti kad paliek vieni. Un, jā, tas ļauj viņiem justies novērtēti un tāpēc viņi jūtas laimīgi. Bez tam šie cilvēki ir ārkārtīgi radoši – savu laimes izjūtu viņi meklē un atrod ne tikai līdzcilvēkos, bet arī dažādos vaļaspriekos un darbos, ko viņi veic un kas viņiem patiešām patīk.

2. vieta – Lauva

Neviens nebūs pārsteigts redzot Lauvu šajā sarakstā. Lauva ir īsts estēts un ciena visu smalko, skaisto, radošo, kvalitatīvo, izmeklēto, tāpēc savā dzīvē šie cilvēki cenšas dzīvot tā, lai varētu pamēģināt vislabāko, ko vien iespējams sasniegt. Savukārt tad, kad Lauvas dzird apbrīnas vērtus teikumus par sevi vai sajūsminātus skatienus, viņi patiešām jūtas kā vislaimīgākie cilvēki uz pasaules. Neko daudz vairāk kā sev pievērstu uzmanību un citu cilvēku atzinību patiesībā viņiem nevajag.

1.vieta – Dvīņi

Pirmā vieta laimīgo zodiaka zīmju sarakstā tikusi Dvīņiem. Un tā nav nekāda sakritība. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, apvieno sevī tādas rakstura īpašības, kādu nav citiem – viņi ir absolūti brīvi. Šie cilvēki ir brīvi no kompleksiem un aizspriedumiem, brīvi no svešas ietekmes un ieradumiem. Turklāt Dvīņi ir tie cilvēki, kas savā dzīvē ir izmēģinājuši burtiski visu tikai tāpēc vien, ka viņiem tas sagādājis prieku. Saskaņā ar statistiku, 90% Dvīņu sevi uzskata par laimīgiem cilvēkiem un ir gatavi šajā laimē dalīties ar citiem.

LA.lv