×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. septembris, 2015
Drukāt

Traumas gūst bērns, kurš gājis sabučot suni (5)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Traumas svētdien Kurzemes reģionā guvis kāds piecus gadus vecs zēns, kurš gājis sabučot suni, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Atbilstoši zēna vecāku stāstītajam, bērns piegājis pie suņa un gribējis viņam iedot buču, taču dzīvnieks zēnam uzklupis. Mediķi cietušajam konstatējuši kostas brūces sejā. Viņš nogādāts slimnīcā.

Savukārt Zemgales reģionā suns sakodis vaigu kādam divus gadus vecam zēnam. Arī viņš nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD reaģējis uz 1122 izsaukumiem, no kuriem 176 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kurzemē gan katrai mājai un kaktiņam zemes ir savs nosaukums,ar to arī esam bagāti,lai nelietotu nabagu aizguvumus (regio atvasinājumus un tulkojumus).

  2. nepateicīgais lops

  3. Vainīgi vecāki, kas bērnam nav iemācījuši elementāras lietas. Dzīvnieks nav objekts, kas būtu jābučo, izejot no dažādiem aspektiem. Vecākiem derētu piespiedu mācības par maksu, kā audzināt bērnus.

    • Ko lai dara? YouTube ir simtiem, ja ne tūkstošiem video, kur mazi un pavisam mazi bērni ir kopā ar suņiem: guļ, spēlējas, maigojas un cilvēki notrauš asaras no sajūsmas. Neviens jau nemāca, ka suns var būt arī bīstams. Pat mājas mīlulis, piemēram, ja ēd un iedomājas, ka bērns viņam grib ko atņemt.

  4. un vecāki protams atkal nepiekā nav vainigi Atbildēt

    kāpec es vienmer esmu klāt kad bērns iet pie suņa, kaut par 100% esmu droš ka suns neko nedarīs jo mani suņi ļauj bērnam darit ar sevi visu ko viņš iedomājas, gan sabučot gan samīļot, gan pajāt….. bet vienalga es atceros ka suns ir suns un proces jāpieskata

Draugiem Facebook Twitter Google+