×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Trīs budistu patiesības, kas ļaus sajusties laimīgam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

1. Dzīve bez ciešanām nav iespējama

Ciešanas, zaudējumi un sāpes – tās ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Pieņemot ciešanas kā neizbēgamu lietu, tu tās atvieglosi. Pacenties pieņemt visu, kas ar tevi notiek, mierīgi. Tev uzreiz paliks nedaudz vieglāk! Dzīve ir sarežģīta, bet cilvēkam ir pietiekoši daudz resursu, lai ar šīm grūtībām tiktu galā. Atver savu sirdu nenoteiktībai un lietu nenoteiktai kārtībai. Tieši tad tavā dzīvē notiks brīnumainas pārmaiņas. Pazudīs pastāvīgā vilšanās, aizvainojuma un bezcerības sajūta. Iemācies izbaudīt jebkuru dzīves pieredzi. Gūsti mācību no katras situācijas.

2. Nekas nav pastāvīgs!

Jebkura sāpe ir īslaicīga, ciešanas beigsies. Viss pāriet, pasaulē nekas nav pastāvīgs. Šī patiesība šausmina tos cilvēkus, kuri vēlas stabilu dzīvi, bet tā mierina tos, kuriem tagad grūti laiki. Pasaule mums apkārt un mēs tajā atrodamies pastāvīgā kustībā. Nepastāvīgums vienmēr ļauj gaidīt pārmaiņas un cerēt uz ko labāku.

3. Tu vari mainīties

Visi cilvēki spēj mainīties, nav nekā pastāvīga un pastāvīga personība arī nevar būt. Tu vari strādāt ar sevi, mainīties uz labo pusi, attīstīt savas stiprās, labās īpašības. Tas nozīmē, ka tava dzīve un tas, kā tu to dzīvo, ir atkarīgs tikai no tevis. Kļūsti labāks un pasaule tev dāvās vairāk nekā tev ir tagad. Nepieķeries materiālajam, cieni cilvēkus nevis lietas. Tu iepazīsi patiesas vērtības. Katram no mums ir vērts padomāt par šīm budistu patiesībām. Tik vienkāršas un mums tik neierasti laimes noteikumi, kas spēj mainīt dzīvi. Man šīs zināšanas palīdzēja iegūt harmoniju, esmu pārliecinājusies par to spēku. Pamēģini arī tu uz notiekošo paskatīties pa jaunam! Tā ir iespēja sākt jaunu dzīvi.

 

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+