Foto – Fotolia

Izmēģini: 10 vienkārši soļi, kā ikviens var attīstīt savas īpašās spējas 3

Iemācies meditēt

VIDEO. Liepājas pusē nofilmēts reti sastopams plēsējs, kas uzglūnējis stirnai
Andrejs Ēķis: Putins pēc savas būtības ir “gopņiks”
Par ūdeni rīdzinieki turpinās pārmaksāt
Lasīt citas ziņas

Iemācīties meditēt ir ne tikai viena no svarīgākajām lietām, ko vari darīt, lai paaugstinātu savas spējas sajust ko vairāk ārpus ierastās realitātes ietvariem, bet tā arī palīdzēs justies laimīgākam un mierīgākam. Izstrādātas dažādas meditācijas prakses, kas var palīdzēt. Galvenais, izmēģini vairākas, lai atrastu sev piemērotāko. Iesākumā, iespējams, vērts apmeklēt kādu jogas centru ar labu reputāciju. Meditācija palīdzēs labāk apzināties savu prāta stāvokli un atšķirt, kuras ir tavas ikdienas domas un kas – ezoteriskā intuīcija.

Lūgšanas

CITI ŠOBRĪD LASA

Tici vai ne, lūgšanas ir efektīvs veids, lai izzinātu savas garīgās spējas. Vari lūgties savas sirds valodā vai atbilstoši kādai reliģiskai praksei. Katru vakaru pirms došanās pie miera velti lūgšanu kādam augstākam spēkam. Svarīgi: neskaiti lūgšanas kā papagailis, atkārtojot vienu un to pašu, bet neiedziļinoties jēgā. Atceries, ka Dievs pazīst gan tavu prātu, gan sirdi!

Pozitiīvi apliecinājumi

Katru dienu apliecini, ka vēlies uzlabot savas ezoteriskās spējas. Afirmācijas ir kas līdzīgs pašiedvesmai, kas “atslēdz” tavu zemapziņu un palīdz panākt vēlamo rezultātu. Droši vien katrs būs dzirdējis afirmāciju: “Ar katru dienu jūtos arvien mierīgāks un laimīgāks.” Tas strādā! Vienmēr formulē savu afirmāciju tagadnes laikā. Citiem vārdiem: “Ar katru dienu kļūstu arvien gaišredzīgāks!”

Rituāli

Rituāli pamatā ir īpašas darbības ezoteriskajā plānā, kurām ir attiecīga iedarbība uz iekšējo pasauli. Rituāli var spēcīgi ietekmēt cilvēka būtību. Tie iedarbojas, jo pastāv sakarība starp iekšējo un ārējo pasauli. Citējot lielo mistiķi Hermeju Trismegistu: “Kā augšā, tā arī apakšā; kā iekspusē, tā arī ārpusē”. Rituāls var būt tik vienkāršs kā roku salikšana lūgšanā vai sveces iedegšana, vai arī tik sarežģīts kā katoļu mesa vai laulību ceremonija. Vari pats izveidot savu rituālu; tikai atceries, ka rituāla būtība ir tavs mērķis uzlabot ezoteriskās spējas.

Talismani

Talismani ir jebkuri priekšmeti, kurus uzskata par svētiem un tādiem, kas satur ezoterisku lādiņu. Var izmantot jebkuru akmeni vai dārgakmeni kā palīgu garīgo spēju vairošanai. Daži kristāli vai pusdārgakmeņi paši par sevi palīdz paaugstināt īpašu jutīgumu. Piemēram, ametists, rozā kvarcs un kristāli šajā ziņā ir īpaši spēcīgi. Bet var uzlādēt arī jebkuru priekšmetu vai metālu, piemēram, zeltu vai sudrabu – galvenais tajā “iekodēt” tavu mērķi panākt vēlamo rezultātu.

Lai izgatavotu vienkāršu talismanu, izraudzīto lietu vispirms nomazgā sālsūdenī, lai atbrīvotos no jebkādiem uzsārņojumiem, pēc tam “pārcel” tajā savu vēlmi: tātad šajā gadījumā, uzlabot savas ezoteriskās spējas. Vēlāk tev katru dienu vajadzētu aplūkot šo priekšmetu vai valkāt to tuvu ādai kā gredzenu vai citas rotaslietas.

Zināšanas

Uzzini vairāk par pārdabiskām spējām, lasot grāmatas par šo tēmu. Jo vairāk lasīsi par ezoteriku, jo vairāk par to uzzināsi. Tas ir svarīgi, jo zināšanas ir spēks. Jo vairāk lasīsi par šīm tēmām, jo vairāk enerģijas novirzīsi sava mērķa sasniegšanai. Rezultāti nebūs ilgi jāgaida!

Tiecies ar citiem ezoteriķiem!

Svarīgi būt kopā ar cilvēkiem, kuri domā līdzīgi un kurus interesē neparastu spēju attīstīšana. Apmeklē lekcijas vai seminārus par to attīstīšanu. Pievienojies līdzīgi domājošo grupām baznīcās vai tempļos. Tādējādi smalkāk izpratīsi citu cilvēku vibrācijas – daži no tiem var būt ļoti spēcīgi un tā palīdzēs augt arī tev!

Dienasgrāmata

Ievies savu ezoterisko spēju dienasgrāmatu. Katru dienu pieraksti savu pieredzi, sajūtas, redzējumus. Vienkārši apraksti kādu īpašu katras dienas norisi, kas varētu būt saistīta ar garīgo attīstību. Rakstot par savām garīgajām spējām vai pieredzi, tu uz to koncentrējies. Apzinoties savas spējas, tās vari efektīvāk attīstīt vēl tālāk. Noderīgi ir arī pierakstīt sapņus, jo tie var sniegt ieskatu tajā, kā norisinās tava izaugsme.

Atvērtība

Svarīgi, lai tu jutīgi uztvertu un būtu uzņēmīgs pret garīgām norisēm. Ja pats neticēsi, ka vari attīstīt īpašas spējas, tas arī neizdosies. Kāpēc? Jo būsi pats sevi norobežojies no ezoteriskās attīstības. Ja tavs prāts ir aizvērts, arī tavs potenciāls ir slēgts. Pajautā jebkuram izaugsmes trenerim! Ja tu aizver savu prātu kādai iespējai, tu to nespēsi izmantot. Ja teiksi, ka kalns ir pārāk augsts, nevarēsi tajā uzkāpt.

Prakse!

SAISTĪTIE RAKSTI

Ezoterisko spēju attīstīšana būtībā neatšķiras no citu prasmju un spēju attīstīšanas. Tev pastāvīgi jāpraktizējas. Mums visiem ir ezoteriskas spējas, bet tās jāattīsta. Dažiem cilvēkiem šīs spējas ir izteiktākas, tāpat kā dažiem ir lielāks talants sporta spēlēs nekā pārējiem. Bet ezoteriskas spējas piemīt visiem, un praktizējoties tās var uzlabot.

To var darīt visdažādākajos veidos: piemēram, “sūtīt telepātiskas domas” saviem draugiem un vērot, kā viņi reaģēs. Tāpat vari pamēģināt rīkstniecību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. Liepājas pusē nofilmēts reti sastopams plēsējs, kas uzglūnējis stirnai
Andrejs Ēķis: Putins pēc savas būtības ir “gopņiks”
Par ūdeni rīdzinieki turpinās pārmaksāt
Baisā miega slimība, kas “ieslodzīja paša ķermenī: kā epidēmija uzliesmoja 1915.gadā un tad pēkšņi izzuda. Vai tiešām vairs neapdraud?
Profesors Ojārs Skudra: “Es nedomāju, ka Krievijas iebrukums Ukrainā aprobežosies ar pamieru. Domāju, ka Krievija gribēs rakstiskas saistības”
Lasīt citas ziņas
Par dokumentu viltošanu un citiem pārkāpumiem aizturētas piecas VID amatpersonas
Latvijā gaidāms ekstremāli stiprs karstums! Kā sevi pasargāt?
Andrejs Ēķis: Putins pēc savas būtības ir “gopņiks”
Laiks celt algas! Nekur Baltijā nav tik izdevīgi nodarbināt par minimālo algu kā Latvijā
VIDEO. Krievi joprojām nesaprot, ka braukt pa mīnu lauku ir slikta ideja. Nofilmēts, kā tanks uzsprāgst
14:24
“Mēness aptieka” – labākā darbavieta Latvijā. Ko nozīmē šāda apbalvojuma iegūšana?
13:37
Karstuma dēļ svētdien Rīgā pie Dienvidu tilta deformējusies tramvaja sliede
13:37
FOTO. Siguldā turpinās piecus gadus vecās meitenes meklēšana
Par ūdeni rīdzinieki turpinās pārmaksāt
Dzērājšoferiem rosina atņemt auto. Vai tas atturēs no sēšanās pie stūres reibumā?
“Bloomberg”: Krievija nonākusi tehniskā defolta stāvoklī
Māris Gulbis: Rietumvalstu līderi ir pārāk mīksti
Sociālo tīklu lietotāji dalās ar netradicionālu recepti, kā cīnīties pret karstumu
Somijas un Zviedrijas pievienošanās NATO – vai Turcija (ne)ļaus?
Vai ar bankas karti tēriņi ir lielāki nekā ar naudu “uz rokas”? Atbild eksperte
Valsts ceļu tīklā šonedēļ remontdarbi notiek vairāk nekā 80 posmos
Pēdējā svētku brīvdienā Latvijā aizturēti 18 dzērājšoferi
1,3 miljardi eiro savākti, “lai mēs varētu ātri pamest savu teritoriju, ja iebrūk slepkavnieciski no­skaņoti militārie spēki”
Sārts: No drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO
Kanāda nosūta divus karakuģus uz Baltijas jūru
Rīgā aizvadīta pirmā tropiskā nakts šogad. Tveice turpinās
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs