Foto: Shutterstock

13 krāsu nozīmes: ko par tavu personību liecina krāsas, kuras redzi sapnī 0

Vienmēr ir interesanti noskaidrot, ko par tavu personību, prāta stāvokli, intelektu un pašreizējām izjūtām vēsta tavi sapņi. Ir skaidrs, ka daļa cilvēku savus sapņus atceras melnbaltus, kamēr citi – krāsainus. Krāsām piemīt simboliska nozīme ne vien ikdienas dzīvē, bet arī sapņos.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

Esam sagatavojuši aprakstu par katru no krāsām, kurā tu varētu redzēt savu sapni. Šīs krāsas spēj sniegt vispārēju izpratni par tavu personību, dažādām emocijām, sajūtām un intelektu.

1. Mena krāsa

Foto: unsplash
CITI ŠOBRĪD LASA

Melnā krāsa vairākās tautu kultūrās simbolizē nāvi un sēras. Ja sapnī redzat šo krāsu, tā var simbolizēt par gaidāmām skumjām vai zaudējumu. Tāpat tā var norādīt uz vecu ideju “nāvi”, simbolizējot kaut kā jauna sākum. Melnā krāsa sapņos visbiežāk parādās tad, kad kaut kas nav kārtībā ar tavu ikdienas dzīvi. Tā simbolizē neapdomību un noteikumu neievērošanu dzīvē. Atkarībā no tā, kas notiek tavā nomoda dzīvē, melnā krāsa sapņos sar simbolizēt tavas dziļākās un tumšākās bailes.

2. Bēša krāsa

Foto: Pexels

Bēša krāsa simbolizē pamatvērtības un būtiskas lietas tavā dzīvē. Bēša krāsa sapņos var norādīt uz kādu tavu objektīvu viedokli vai nostāju par kādu notikumu savā dzīvē. Šī krāsa sapņos norāda arī uz komunikācijas un hobiju trūkumu ikdienā.

3. Zelta krāsa

Foto: Unsplash

Zelts sapņos norāda uz bagātību labklājību. Tas nozīmē arī bagātību emocionālā un garīgā līmenī. Tas reprezentē izaugsmi, pārmaiņas un briedumu.

4. Balta krāsa

Foto: Unsplash

Daudzās kultūrās baltā krāsa simbolizē tīrību, patiesību un labestību. Tā var norādīt uz to, ka tev jātiecas pēc taisnības, bet var ari simbolizē pilnību un nevainību. Ja balto krāsu sapnī redzi saistītu ar kādu konkrētu cilvēku, tas simbolizē, ka šis cilvēks var tev kļūt par labāku cilvēku ikdienā. Baltā krāsa norāda arī uz to, ka tavā dzīvē nepieciešams ieviest vairāk prieka un aizrautības.

5. Oranža krāsa

Foto: Unsplash.com

Oranža krāsa simbolizē optimismu un dāsnumu. Šī krāsa izstaro siltumu, pārdomas un gudrību. Oranžo krāsu var saistīt ar sabiedriskumu. Šī krāsa sapņos liecina par spēcīgu garīgu klātbūtni tavā nomoda dzīvē un simbolizē pozitīvas pārmaiņas, arī tuvāku vai tālāku ceļojumu. Taču esi uzmanīgs, pārliecinies par cilvēkiem, ar kuriem dodies ceļojumā.

Reklāma
Reklāma

6. Zaļa krāsa

Foto: Fotolia

Zaļā ir dabas krāsa. Sapņos zaļā krāsa simbolizē izaugsmi un attīstību. Tā saistīta ar maigumu un mieru. Atkarībā no konteksta, tā var norādīt par garīgās atpūtas nepieciešamību tavā dzīvē. Savukārt tumši zaļie toņi sapņos var norādīt uz to, ka esi pārāk skaudīgs vai greizsirdīgs uz kādu.

7. Sarkana krāsa

Foto: pixabay

Parasti sarkano krāsu saista ar kaislību, uguni, enerģiju un pārākumu. Tas ir saistis ar dusmām un naidu. Šī krāsa tavos sapņos var norādīt uz to, ka tev jāpārtrauc dusmoties uz kādu cilvēku savā ikdienas dzīvē. Tāpat šī krāsa var simbolizēt briesmas vai brīdināt par kāda nepatīkama notikuma tuvošanos. Savukārt gaiši sarkanie toņi sapņos simbolizē patīkamu satraukumu, aizraušanos, enerģiju un dzīvību, kamēr tumši sarkanie toņi norāda uz vēlmi atriebties kādam.

8. Sudraba krāsa

Foto: pixabay

To var saistīt ar jaunu sākumu, prasmju apgūšanu un veiksmi. Sapņos šī krāsa norāda uz nepieciešamību realizēt savus mērķus. Šī krāsa simbolizē spēcīgu zemapziņu un intuīciju, tā var norādīt uz to, ka pienācis laiks ieklausīties pašam sevī.

9. Brūna krāsa

Foto: unsplash

Brūnā krāsa sapņos ir kā atgādinājums, ka tu dzīvo uz zemes un tev beidzot jānostājas ar abām kājām savā dzīvē. Tā norāda, ka pienācis laiks pārstāt lidināties pa mākoņiem. Šī krāsa simbolizē jaunas apņemšanās un pašpietiekamību. Tāpat brūnā krāsa sapņos norāda uz to, ka tev ir smagi jāstrādā, lai beidzot varētu pārņemt kontroli.

10. Pelēka krāsa

Foto: Pixabay

Šī krāsa sapņos var norādīt uz kādām neskaidrībām un nesakārtotību tavā ikdienas dzīvē. Tas var būt saistīts ar kādu konkrētu personu, ko, iespējams, nesen esi saticis. Pelēkā krāsa sapņos atspoguļo tavas vajadzības pēc konkrēta dzīves veida, pārmaiņas, aizrautību un izturību.

11. Zila krāsa

Foto: Unsplash

Parasti zilā krāsa saistīta ar mieru un harmoniju, tā nereti tiek izmantota meditācijas nolūkos. Šī krāsa simbolizē taisnīgumu, patiesību un intelektu. Taču, ja zilā krāsa parādās tavos sapņos, tā simbolizē par depresiju vai pārslodzi tavā ikdienas dzīvē un nepieciešams mazliet atpūsties. Tev jāpievērš lielāka uzmanība savām emocionālajām vajadzībām.

12.Rozā krāsa

Foto: pixabay

Šī krāsa simbolizē jaunas sievietes, romantiku un labklājību. Rozā krāsa simbolizē beznosacījumu mīlestību. Ja sapņos redzi šo krāsu, tā norāda uz laimi un jaunu mīlestību. Tā simbolizē arī jaunu draudzību un dziedināšanu.

13. Violetā krāsa

Foto: unsplash

Šī krāsa norāda uz dižciltību un jaunu profesiju. Ja sapņos redzi šo krāsu, tā var norādīt tev jābūt līdzjūtīgam un atvērtākam. Tā simbolizē godīguma nepieciešamību tavos darījumus un komunikācijā ar citiem cilvēkiem. Spilgtāki un tumšāki violetie toņi norāda uz gaidāmiem pārpratumiem un šķēršļiem tavā ikdienas dzīvē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.