Foto: Pixabay

3 zodiaka zīmes, kas naudu piesaista kā magnēti 12

Zvaigznes mūs apveltī ne tikai ar noteiktām rakstura īpašībām, bet arī ar enerģētiskām iezīmēm. Dažas zodiaka zīmes ir īsti naudas magnēti. Vai tev ir paveicies būt viņu vidū?

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

Šī ir viena no finansiāli veiksmīgākajām zodiaka zīmēm. Vēršiem piemīt priekšzīmīga neatlaidība un pacietība. Tieši šīs īpašības vienmēr noved šos cilvēkus pie mērķiem, tajā skaitā – vēlamajiem finanšu rezultātiem.

Tomēr finansiālie panākumi dažkārt Vēršiem nenāk nemaz tik ātri. Bet šie cilvēki spēj pacietīgi strādāt pie sava mērķa un tā, lai tas notiktu. Šajā ziņā ļoti saderīgs pāris Vērsim ir ar cilvēku, kas dzimis Vēža zīmē, jo, piemēram, sievietes Vēži ir sapņotājas, pēc dabas ļoti maigas, taču viņas mīl labas lietas, un tieši vīrietis Vērsis šo viņai spēj nodrošināt vislabāk par citiem. Sieviete Vēzis zina – uz vīrieti Vērsi var paļauties.

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs zīmes pārstāvji necieš ierobežojumus, tostarp finansiālus. Protams, runa nav par pārmērīgu greznību, lai gan arī pieticīgs dzīvesveids nav piemērots šajā zīmē dzimušajiem. Strēlnieki patiesībā ir gatavi uz visu, ja viņi uzsāks savu biznesu. Tāpat arī, strādājot algotā darbā, Strēlnieka zīmē dzimušos nav iespējams nepamanīt un parasti viņi viegli iegūst kārotos amatus.

Lauva

Cilvēki, kas dzimuši Lauvas zīmē, ir ārkārtīgi harizmātiski un finansiāli racionāli. Lauvām nav nekā svarīgāka par to, ka savā profesijā ir jābūt, vispirms, profesionālim un tas, savukārt, padara viņus biznesa vidē teju vai neaizstājamus.  Šie cilvēki vienlaikus ir arī ļoti ambiciozi, viņiem vienmēr dzīvē pietiek visa – panākumu, naudas, slavas. Viņi ir dzimuši uzvarētāji, arī finansēs. Tajā pašā laikā naudu viņi tērē ļoti racionāli un reti kad ļaujas mirkļa vājībai, iegādājoties dārgas lietas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.