Foto: Shutterstock

3 zodiaka zīmju vīrieši, kas sievietes dzīvi padarīs par murgu 29

Ir vīrieši, ar kuriem sieviete jūtas pasargāta un aiz viņu stiprā pleca. Taču astrologi uzskata, ka ir arī tādi vīrieši, kuri katras sievietes dzīvi padarīs par katastrofu. Un eksperti min, ka šie vīrieši parasti dzimst vienā no 3 zodiaka zīmēm.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti 98
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Lasīt citas ziņas

Viņi ir ļoti neatkarīgi un līdz ar to – ļoti egoistiski. Viņi arī ir ietiepīgi, viņiem patīk runāt tikai par sevi un partneri uztvert kā “savu piedevu”. Viņi ir raduši dzīvot tikai tādās attiecībās, kas sagādā viņiem prieku un baudu, it kā jau te nav nekā nosodāma, tomēr ikdienas pienākumi viņiem “traucē”, tāpēc viņi nekādā veidā sevi ar tiem neapgrūtinās.

Ja sieviete atsakās dzīvot pēc šiem noteikumiem, vīrietis – Strēlnieks viņu vienkārši “piespiež” to izdarīt. Viņš nekad nepiekāpsies un nemainīsies – ja iemīlējāties Strēlniekā, gatavai jābūt uz visu iepriekš minēto.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šie vīrieši tikai attiecību sākumā spēj būt romantiski, prot izteikt komplimentus un priecāties par dzīvi. Tiklīdz iestājas rutīna, viņi parāda savu īsto “es”. Atšķirībā no sievietēm, kas dzimušas Vēža zvaigznājā, šie vīrieši pagalam nav piemēroti ģimenes dzīvei. Nē, viņi paši tā neuzskata, jo viņiem šķiet, ka ar viņiem viss ir vislabākajā kārtībā, taču realitāte ir mazliet cita – viņi ir egoistiski, viņi absolūti nerēķinās ne ar savas partneres vēlmēm, ne laiku.

Piedevām viņi vēl ir greizsirdīgi un prāta aptumsumā uz līdzenas vietas spēj uzrīkot skandālu par “ne par ko”. Un vēl – viņi ir emocionāli vardarbīgi. Strīdos viņi prot sāpināt, un kas pats ļaunākais – dara to visai apzināti. Arī atbildību uzņemties īsti viņi neprot.

Svari

Astrologi apgalvo, ka vīrieši, kas dzimuši šajā zīmē, ir vieni no visneizlēmīgākajiem cilvēkiem uz pasaules. Viņi ļoti ilgi kaut ko pārdomā, analizē visus “par” un “pret”. Nekad nav gatavi pieņemt lēmumu. Viņiem ir svarīgi, lai viss notiktu tieši tā, kā viņi ir ieplānojuši un ja kaut kas novirzās pa labi, vai pa kreisi – viņi vairs nesaprot, ko darīt.

Jebkuras diskusijas ar šiem vīriešiem parasti beidzas ar strīdu, jo viņi nespēj pieņemt, ka kādam citam varētu būt atšķirīgs viedoklis. Šis ir tas gadījums, kad kopdzīve ar vīrieti – Strēlnieku ir iespējama vien tad, ja vien sieviete ir gatava būt nevis partneris, bet mamma, kas “izdabā” viņa vēlmēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.