Foto: Shutterstock

Burtiski “uzspridzinās”! Vasaras pirmās puses pilnmēness krasi mainīs šo 3 zodiaka zīmju dzīves 6

Vasaras pirmās puses pilnmēness, kas iestāsies 4.jūnijā plkst. 06:41, “uzspridzinās” šo 3 zodiaka zīmju pārstāvju dzīves. Būs daudz prieka, un viss bēdīgais paliks pagātnē.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
TESTS. Vai vari pārsteigt pats sevi? Atbildi tikai uz 8 jautājumiem un noskaidro, cik “gaiša” galva tev ir
Lasīt citas ziņas

Mēness, kas kļūs par Pilnmēnesi Strēlnieka zīmē, ļoti pozitīvi ietekmēs visus Vēršus. Tu jutīsi, ka tev ir vairāk spēka un enerģijas, un tu spēj izdarīt krietni vairāk. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var visus savus spēkus tērēt savu mērķu sasniegšanai, un pastāv ļoti liela iespēja, ka pilnīgi visus tos tu arī sasniegsi.

Tāpat Pilnmēness Vēršiem uzdāvinās prieku, labus cilvēkus blakus un iespēju saņemt komplimentus. Rūpes un atbalsts no tuviniekiem Vēršus padarīs par ļoti laimīgiem cilvēkiem. Nevajadzētu šo laiku tērēt veltīgi!

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Skorpioniem izaugs spārni. Viņi negaidīti sapratīs, ka tās problēmas, kas neļāva mierīgi gulēt, nu ir pagātnē. Tu būsi laimīgs, jo Pilnmēness tavā dzīvē sola patiešām lielisku un skaistu gaidāmo periodu.

Jūnijs tavā dzīvē atklās jaunas iespējas un laimi tu varēsi noķert aiz astes. Nevajadzētu gaidīt labākus laikus kaut kam, jo šis laiks ir patiešām lielisks. Izrādi iniciatīvu, sper pirmo soli!

Mežāzis

Šis periods tev būs veiksmīgs teju vai visās sfērās. Pirmkārt, tu varēsi satikt savu otro pusīti, ja tas vēl nav noticis. Tāpat gaidāmas dažādas jaunas pazīšanās, kas tavā dzīvē būs ar plusa zīmi. Tu arī sapratīsi, kā atrisināt daudzas lietas, kas pirms tam likās teju vai bezizejā.

Tāpat tu saņemsi jaunus darba piedāvājumus. Par finansēm vari papildus nerūpēties, jo tās ir drošībā. Veiksme tev nepagriezīs muguru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.