Foto: Shutterstock

3 zodiaka zīmju vīrieši, kas ir visuzticīgākie partneri – tu esi laimīga sieviete, ja mīļotais dzimis kādā no šīm zīmēm 7

Kura sieviete gan nesapņo par partneri, kurš ir uzticams un mīlošs? Astrologi arī uzskata, ka ar šo brīnišķīgo rakstura īpašību ir apveltīti šo trīs zodiaka zīmju pārstāvji. Tāpēc, ja tavs mīļotais vīrietis ir dzimis kādā no šīm zodiaka zīmēm, tu esi laimīga sieviete.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Mežāži ir goda vīri un tādi viņi ir arī attiecībās. Strādīgi, uzticami un mīloši. Varbūt ne vienmēr viņi mīlestību prot izrādīt tā, kā sievietes to vēlētos – ar “aplidošanu” vai ziedu pasniegšanu ikdienā, taču dvēselē – ja reiz savu partneri ir iemīlējuši, tad esot ar viņu kopā ir uzticīgi. Ja attiecībās kaut kas būs “sašķobījies”, viņi nevis klusiņām dosies virzienā pa kreisi, bet godīgi izrunāsies un varbūt pat spers tādu soli kā izšķirsies.

Lauva

Vīrietis Lauva par savu ģimeni un mīļoto sievieti stāv un krīt. Ģimene viņam nozīmē visu. Tāpēc savstarpējā cieņa un uzticēšanās attiecībās viņam ir ļoti svarīga un nozīmīga. Ja vīrietis Lauva jums ir bijis neuzticīgs, diemžēl nāksies atzīt, ka tādā gadījumā viņa jūtas pret jums nebija īstas un agri vai vēlu jūs tad izšķirsieties. Ja vīrietis Lauva savu partneri mīl, viņš nekad neizšķirsies par šādu soli.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrietis, kas dzimis Vērša zvaigznājā ir ļoti seksuāls un viņam nepieciešams šīs sajūtas izjust pa īstam. Ja viņš izvēlas ar savu partneri būt kopā, viņš viņu mīlēs, rūpēsies un cienīs viņu. Ja šis vīrietis izšķiras par sānsoli, tas nozīmē, ka attiecībās kaut kas ir bijis ļoti sasāpējis un neatrisināts. Taču šāda rīcība viņam pašam nav risinājums, diemžēl viņš to dažreiz saprot par vēlu. Kopumā šie vīrieši ir uzticīgi savām partnerēm, taču jāraugās, lai viņa seksuālā karstasinība tiktu apmierināta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.