Foto: Unsplash

4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem piemīt tālredzības spējas 8

Cilvēkiem, kas dzimuši zem šīm zodiaka zīmēm, piemīt neatlaidība, empātija, plānošana un atbildība. Tālredzība padara šos cilvēkus par izciliem uzņēmējiem, kuri bieži atrod savu aizraušanos un tiecas pēc savu mērķu realizācijas. Tajā pašā laikā nevajadzētu par zemu novērtēt risku, ko viņi uzņemas, jo ne katra ideja galu galā īstenojas.

Reklāma
Reklāma

Vēzis

“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

Šo zīmi pārvalda Mēness. Emocijas, jūtīgums, empātija. Šķiet, ka tas tikai traucē, bet Vēzis, kurš ieklausās sevī un savā intuīcijā, kā detektors apzinās iespējas. Un spēja apzināt citu cilvēku vajadzības ļoti palīdz dzīvē. Līderība un neatlaidība šeit darbojas kā instrumenti, lai apmierinātu Vēža “vēlmes”.

Lauva

Viņam ir oportūnista reputācija, jo viņš mēdz savas vajadzības izvirzīt augstāk par citu vajadzībām. Kad šī iezīme darbojas pozitīvi, viņa redzējums ir vērsts uz nākotni un viņš vienmēr ir soli priekšā. Šī iemesla dēļ zīme ir dabisks gaišreģis.

Mežāzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš ir disciplinēts, strādīgs un atbildīgs. Kad Mežāzim ir ideja, sapnis vai mērķis, viņa „nekad nemirsti” attieksme palīdz likt pamatus. Tiem, kas dzimuši laikā no 22. decembra līdz 19. janvārim, piemīt šis astroloģiskais potenciāls.

Jaunava

Reitings būtu nepilnīgs, ja tajā nebūtu iekļauti no 23. augusta līdz 23. septembrim dzimušie. Praktiskums, mērķtiecība, spēja aprēķināt visus iespējamos notikumus un pamanīt detaļas padara Jaunavas par īstiem tālredzības meistariem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.