Foto: Unsplash

Viņi nekad tevi nepiedos: nosauktas trīs atriebīgākās zodiaka zīmes 26

To, kā cilvēks reaģē uz aizvainojumiem, ietekmē viņa raksturs, kā arī zvaigznājs, kurā viņš ir dzimis. Tātad, kuras zodiaka zīmes noteikti izvēlas atriebību, nevis piedošanu saviem ienaidniekiem?

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
RAKSTA REDAKTORS
“Absolūti vējā izmesta nauda!” Apmeklētāji sūkstās par Rīgas zooloģiskā dārza biļešu cenām
Lasīt citas ziņas

Lai gan mežāži var būt iejūtīgi, viņi spēj savākt visu savu gribu dūrē un atspēlēties pāridarītājam, ja kāds viņus pēkšņi aizvaino. Patiesībā mežāži vienkārši mīl sevi pietiekami stipri, lai neignorētu negatīvo attieksmi, ko cilvēks ienes viņa dzīvē. Mežāzis noteikti analizēs pretinieka uzvedību un pēc tam atbildēs viņam visnegaidītākajā brīdī, kad cilvēks nav gatavs uzbrukumam. Jā, iespējams, mežāzis pats uztrauksies par notikušo, taču viņš noteikti neļaus visam ritēt savu gaitu un necerēs, ka pati karma sodīs pāridarītāju.

Skorpions

Šī ir vistumšākā, bīstamākā un atriebīgākā zodiaka zīme, tāpēc labāk ar to nekad neiejaukties konfliktā. Pat tad, ja cilvēks domā, ka viņš izdarījis nekaitīgu joku uz skorpiona rēķina, labāk vairākas reizes atvainoties un tad pazust no šīs zodiaka zīmes dzīves. Tomēr arī šajā gadījumā skorpions var atrast savu ienaidnieku un vēlēties sabojāt viņa dzīvi. Skorpionam tas pat patīk, viņš nespēj nevienam piedot, jo viņam tas šķiet pārāk vienkārši. Viņš nelaidīs cilvēku vaļā, kamēr neizbaudīs savu atriebību un pārliecināsies, ka pāridarītājs visu nožēlo.

Auns

CITI ŠOBRĪD LASA

Patiesībā ugunīgais auns ne tikai ātri uzliesmo konfliktā, bet arī diezgan ātri atdziest. Bet, ja cilvēks nonāks zem uguns stihijas pārstāvja karstās rokas, tad viņam būs nepatikšanas. Fakts ir tāds, ka ugunīgais auns vispirms kaut ko dara un pēc tam domā, tāpēc viņam būs laiks diezgan sagraut ienaidnieka nervus, pirms viņš nomierinās. Labāk nogaidīt vētru, līdz emocijas norims. Tad pastāv iespēja, ka auns piekritīs pamieram un atstās cilvēku mierā. Bet tomēr labāk ar aunu neiesaistīties tiešajā konfliktā, jo viņš nezina, kā kontrolēt savas jūtas, un var patiešām sāpināt cilvēku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.