Kokteilis
Mīli

5 lietas, ko sieviete nedrīkst darīt mīļotā vīrieša dēļ0

Foto: Pixabay

Attiecības ir liels izaicinājums kā sievietei, tā vīrietim. Saprotams, ka ikviens no mums sadzīvē ar mīļoto cilvēku vēlas izbaudīt abpusēju mīlestību, sapratni, cieņu un atbalstu. Taču dažkārt sievietes attiecībās pieļauj rupjas kļūdas.

Lūk, 5 lietas, kuras sieviete nekad nedrīkst darīt sava vīrieša dēļ!

1. Palīdzēt viņam finansiāli

Pat, ja vīrietim ir nepieciešams finansiāls atbalsts, nevajadzētu censties viņam aizdot naudu. Vīrietim pašam ir jāprot sevi nodrošināt, pretējā gadījumā viņš sievietes acīs zaudēs tik svarīgo vīrišķību, kas ir svarīga ne tikai viņam pašam, bet arī attiecībām ar mīļoto sievieti.

2. Dāvināt viņam dārgas dāvanas

Aizmirsti par šo! Labāk uzdāvini savam mīļotajam vīrietim savu maigumu, rūpes un sirsnību. Tici, viņš to novērtēs daudz vairāk kā dārgu dāvanu!

3. Žēlot viņu

Neskatoties uz to, ka daudziem vīriešiem patīk pasūdzēties par dzīvi vai savām problēmām arī mīļotajām sievietēm, sievietei nevajadzētu viņu sākt žēlot. Galvenais iemesls tam, kāpēc to nedarīt ir līdzīgs kā pirmajā punktā – šādā veidā vīrietis zaudē savu vīrišķību. Sarunāties ar savu mīļoto sievieti, meklēt risinājumus konkrētajai situācijai un sūdzēties par savām problēmām gan ir divas atšķirīgas lietas!

4. Lūgties viņam neizbeigt attiecības

Saistītie raksti

Lai arī kāds būtu iemesls, kāpēc vīrietis ir izlēmis izbeigt attiecības ar mīļoto sievieti, viņa nekad nedrīkst zaudēt savu pašlepnumu. Lūgties nepamest, lūgties no viņa mīlestību un uzmanību – nekad to nedari! Tādējādi tu zaudēsi savu vērtību viņa acīs uz visiem laikiem.

5. Piedot lietas, kuras nedrīkst piedot

Attiecības ir dažādas un tajās ir arī visdažādākie pārbaudījumi, taču eksistē dažas lietas, pēc kurām attiecības ar vīrieti vairs nespēj eksistēt. Vīrietis izrāda vardarbību pret tevi vai jūsu bērnu, viņš tevi pazemo, viņš pazemo tavu vecākus vai citus tev mīļus cilvēkus, viņam ir atkarības, kas ietekmē arī tavu dzīves kvalitāti – šīs ir tikai dažas lietas, kuras tu nedrīksti viņam piedot un upurēt savu dzīvi pat tad, ja tu viņu ļoti mīli.

LA.LV Aptauja

Kuram punktam tu nepiekrīti?

  • Pirmajam
  • Otrajam
  • Trešajam
  • Ceturtajam
  • Piektajam
  • Piekrītu visiem punktiem!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
7 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ar amonija nitrātu Latvijā ir saistīti 13 paaugstinātas bīstamības objekti
2 stundas