Foto: Pexels

5 mājas lietas, kam piemīt spēcīga enerģētika: tās sargā ģimenes laimi un labklājību 0

Mūsu mājās atrodas ļoti daudz un dažādas lietas – sākot no funkcionālām un beidzot ar tādām, kas nepieciešams, lai radītu interjeru. Taču tikai dažiem priekšmetiem saskaņā ar ezotēriķu novērojumiem, piemīt labvēlīgas īpašības.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

Lūk, tie priekšmeti, kam piemīt spēja pasargāt no sliktā, pievilinot mājoklim ģimenei laimi un veiksmi:

1. Augi podiņos

Foto: Pexels
CITI ŠOBRĪD LASA


Tās vienmēr atspoguļo saimnieku dvēseles stāvokli. Augiem podiņos piemīt spēja vairot mīlestību. Tāpēc pats svarīgākais ir par šiem augiem rūpēties. Ja jūs to darīsiet, tie jūs pasargās no negācijām.

2. Dzīvnieku kažokādas

Foto: Pexels


Šeit gan uzreiz jāpiebilst, ka dzīvnieku kažokādas nav vēlams glabāt, piemēram, guļamistabā. Taču tās ir ļoti ieteicamas darba istabā – tās sekmē naudas vairošanos un nosargā jau esošo kapitālu, kas jums pieder. Taču ir kāds ļoti svarīgs punkts – derēs tikai tās kažokādas, kas ir iegūtas cieņpilnās medībās pret savvaļas dzīvnieku.

3. Kaltēti ziedi

Foto: Pexeks


Kaltētie ziedi ir jāievieto vāzē – tad tie piesaista bagātību, sargā veselību un mājas pavardu. Tie arī spēj neitralizēt negatīvo enerģiju. Kaltēto ziedu enerģētikas maģiju pazīst jau gadsimtiem ilgi visdažādākajos pasaules nostūros.

4. Dzīvnieku figūriņas

Foto: Pexels


Tās pasargā mājokli no nelaimēm, kā arī sargā jūsu mantu. Suņi, lāči, tīģeri, pūķi – tipiskākās figūriņas, kam ir “sarga” funkcijas. Taču tāpat var izmantot tādas figūriņas, kas ir saliktas “rindā” viena aiz otras, piemēram, zaldātiņi vai ziloņi – šīm figūrām piemīt brīnišķīgas negatīvās enerģijas attīrīšanas spējas.

5. Spilveni

Mākslinieces darinātais spilvens ar pogām latviskos krāsu toņos.
Foto – Anda Krauze


Kā izrādās, daudz dekoratīvie spilveni nav tikai interjera elements. Spilveniem piemīt spēja sargāt laulāto mīlestību. Ja spilveni ir no gobelēna ar izšūtu zīmējumu, spilgtās krāsās – tie sargā jūs no šķiršanās. Ja uz spilveniem ir attēloti vai izšūti ziedi – tie sargā savu īpašnieku veselību, ja uz spilveniem ir redzami cilvēku vai dzīvnieku tēli – tie sargā no negācijām un bīstamām situācijām, bet, ja uz spilveniem redzamas dabas ainavas – tie piesaista veiksmi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.