Horoskopi un mistika
Horoskopi

5 visneizturamākās zodiaka zīmes. Tiem tu pirkstu mutē nebāz!0

Foto: Shutterstock

Piedāvājam TOP 5 zodiaka zīmes, kuras daba apveltījusi ar visneizturamāko raksturu!

Katrs cilvēks dzīves gaitā iekšēji cīnās starp labo un ļauno, tāpēc nebūtu pareizi pasauli stingri iedalīt melnā un baltā. Taču, droši vien jūs būsit ievērojuši, ka ar dažiem cilvēkiem labāk vispār nesaistīties, jo viņu impulsīvais raksturs ir spējīgs novest līdz baltkvēlei pat vislīdzsvarotāko un mierīgāko cilvēku. Šāda tipa cilvēki ir nepastāvīgi, viņiem ir tendence būt histēriskiem un agresīviem, viņi apvainojas un ir netaktiski.

Skorpions

Skorpions ir līderis visbriesmīgāko zodiaku zīmju reitingā. Viņš sevi uzskata par Visuma centru. Pateicoties paaugstinātam pašvērtējumam, uzslavas viņš uztver kā pašas par sevi saprotamas, bet kritiku nepieņem vispār. Skorpioni ir noslēgti, indīgi un atriebīgi. Viņi necieš melus un liekulību, toties, ja jūs jautāsit viņa viedokli, varat nešaubīties, ka atbildē uzzināsit tikai patiesību.

Dzīves gaitā katrā cilvēkā notiek cīņa starp labo un ļauno, tāpēc nebūtu pareizi pasauli strikti iedalīt baltā un melnā. Taču jūs noteikti būsit ievērojuši, ka ar dažiem cilvēkiem labāk vispār neielaisties, jo viņu karstais raksturs spēj novest līdz baltkvēlei pat vislīdzsvarotākos un mierīgākos cilvēkus.

Auns

Aunu impulsivitāte diemžēl pārsniedz jebkādas robežas. Viņi ir impulsīvi un netaktiski. Savu egoismu viņi pat necenšas slēpt. Auniem patīk pažēloties par savu dzīvi. Tādos brīžos labāk viņus nepārtraukt, jo Auni ātri apvainojas un mīl konfliktēt. Aunu pašpārliecinātībai nav robežu. Viņi uzskata, ka visu zina un prot labāk par citiem.

Dvīņi

To cilvēku, kuri dzimuši šajā zīmē, nedēļā ir septiņas piektdienas. Viņu noskaņojums ir mainīgs, tāpat kā viņu plāni. Dvīņi ir ļoti komunikabli, taču, neskatoties uz to, pa īstam tuvu draugu tiem ir maz.
Tas nav brīnums, jo viņi ir neuzticami un divkosīgi. Šiem cilvēkiem piemīt labi attīstīta iztēle un savus stāstus viņi mēdz stipri izskaistināt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri parasti rada stipru un taisnīgu cilvēku iespaidu. Taču īstenībā viss ir precīzi otrādāk: cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir despotiski un vienaldzīgi pret apkārtējo cilvēku problēmām. Viņi ir diktatori, kas uz savu mērķi virzās pāri citu galvām. Viņi ir neparedzami un bieži iesaistās avantūrās. Viņiem nesagādā grūtības samelot, tā kā paši svēti tic saviem meliem.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušie ir slimīgi atkarīgi no uzslavām. Viņi necieš necieņu pret sevi, kaut arī pret citiem viņi mēdz būt kritiski un nežēlīgi. Viņi ir briesmīgi ietiepīgi, un saskarsme ar viņiem mēdz būt neciešama. Mežāži ir galēji konservatīvi morālisti, viņi nopeļ visu, kas nesaskan ar viņu priekšstatiem par to, kas ir pareizs. Neskatoties uz visu, dažiem cilvēkiem pat šajās zīmēs dzimušajos cilvēkos izdodas atrast radniecīgu dvēseli un savu otru pusīti. Pats galvenais – pazīt sava izredzētā trūkumus un iemācīties ar tiem sadzīvot. Neviens taču nav ideāls!

Avots: misstits.ru

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tu zini, ko vēlies un kā to iegūt! Horoskopi 25.maijam
6 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dari to, ko pats vēlies! Horoskops 24.maijam
Nedēļa

Lasītākie

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Ministrs Edgars Rinkēvičs: Ir izgudrota velnišķīga aplikācija, kas izsekos visu, ko darām un nedarām
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
“Pandēmija parādīja, ka attīstāmies nepareizi.” Intervija ar Arni Putniņu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
SKDS noskaidrojusi cilvēku viedokli par administratīvi teritoriālo reformu. Nekā glaimojoša
20 minūtes
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Kā tad tās riepas deldējam? Droša braukšana un nedaudz tehnisku zināšanu
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Latvijā atklāts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums. Izcēlās Garkalne
4 stundas