Foto: Shutterstock

5 zodiaka zīmes, kam Pūķa gads izrādīsies neticami veiksmīgs 8

Dažām zodiaka zīmēm gaidāmais Pūķa gads būs viens no laimīgākajiem gadiem viņu dzīvē. Pats galvenais ir turēt ausis un acis vaļā, un nepalaist garām savu lielo izdevību! Astrologi nosaukuši tās zodiaka zīmes, kuras 2024.gadā būs vislaimīgākās. Vai tev ir paveicies nokļūt šo izredzēto sarakstā?

Reklāma
Reklāma

Lauva

Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Lauvas nākošajā gadā sagaida gan slavas, gan patiesas laimes brīži. Zvaigžņu kalendārs sola, ka tieši 2024.gadā Lauvas varēs ne tikai teikt, bet arī justies patiesi laimīgas. Jūsu pārliecība un harisma palīdzēs atvērt durvis uz vēl nebijušām iespējām un pavisam jaunu pasauli. Sagaidiet Pūķa sarūpēto dāvanu!

Svari

Tiekšanās pēc harmonijas būs Svaru galvenā prioritāte nākošajā gadā. Visums un veiksme ir gatavi palīdzēt, solot laimīgu attiecību un personīgās izaugsmes pilnu gadu. Laime pati atradīs ceļu pie tevis, vienkārši nepalaid garām savu iespēju un neatraidi to!

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai esi gatavs jautri pavadīt laiku? Zaļais pūķis tev sola krāsainus piedzīvojumus un vēl nebijušu pieredzi gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Tavs optimisms piesaistīs laimi kā magnēts. Pieņem izaicinājumus un ļauj, lai zvaigznes izgaismo tavu ceļu! Tu nebūsi vīlies!

Ūdensvīrs

Laime jau ir pie tava sliekšņa, zvaigznes 2024. gadā sola tev vēl nebijušu veiksmi un iespējamās virsotnes. Nebaidies savas trakās un mazliet pārdrošās idejas sākt realizēt – Pūķis tavus plānus atbalstīs. Iespējams, ka pavisam negaidītā brīdī tu arī sagaidīsi nepieredzētu laimi privātajā dzīvē.

Zivis

Nākamais gads būs pārpildīts ar daudz prieka. Astrologi prognozē, ka tavs radošums un intuīcija varēs tevi aizvest pie negaidītiem, bet patīkamiem atklājumiem. Ieklausies savās fantāzijās, savos sapņos, savā sirdsbalsī un klausi tai – tu nebūsi vīlies!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.