Foto: Shutterstock

3 zodiaka zīmes, kas nekad netur doto vārdu – uz viņiem nevar paļauties 16

Astrologi nosaukuši zodiaka zīmes, kas ir pārāk nepastāvīgas savos lēmumos. Tā nu ir sanācis, ka šie cilvēki vienkārši neprot turēt doto vārdu. Šie cilvēki patiešām ir ļoti nepastāvīgi. Iespējams, tā nav viņu vaina – vienkārši viņi, gribot kā labāk, pārāk bieži maina savas domas un līdz ar to – arī lēmumus. Bet ar viņiem kopā noteikti nav garlaicīgi!

Reklāma
Reklāma

Kas viņi ir?

Svari

Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Protams, tie ir Svari!  Apzināti viņi nevēlas nevienu aizvainot vai nodarīt kādam pāri. Viņi ir ļoti laipni un emocionāli cilvēki, atsaucīgi un viņiem ir  laba dvēsele. Taču viņu liktenī ir ierakstīts, ka viņi ir neizlēmīgi un svārstīgi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienkārši nespēj izšķirties par saviem lēmumiem, jo viņi līdz pēdējam brīdim nezina, kā būtu labāk…. Nav tā, ka viņi apzināti melo un netur doto vārdu, bet izvēles mainās tik bieži – līdz ar to, arī viņu lēmumi.  Attiecībās Svariem ir nepieciešams pārliecināts partneris, kurš viņus var vadīt cauri visai dzīvei.

Vēzis

Kurš gan varētu iedomājies, ka šajā sarakstā nonāks Vēži? Bet viņi te ir! Šie labsirdīgie ģimenes cilvēki, tie, kuriem patiesībā godīgums ir pirmajā vietā, šeit atrodas tāpēc, ka ir pārāk emocionāli, jūtīgi un viegli ievainojami.  Viņus ir viegli aizskart. Kāds neapdomīgs, neuzmanīgs vārds viņus ievaino dziļi sirdī, un, protams, pēc tam viņi sāk rīkoties impulsīvi, nonākot pretrunā ar saviem vārdiem un iepriekš solīto. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nemaz necenšas izlikties – ja viņus kaut kas sāpina, viņi rīkojas atbilstoši. Ikdienā blakus viņiem ieteicams tāds partneris, kas ir daudz nosvērtāks, mierīgāks un ne tik emocionāls. Tāds cilvēks, kas Vēzim var dot viņam tik ļoti nepieciešamo drošības sajūtu.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Dvīņu rakstura īpašība ir nepastāvība. Izklausās dzirdēti, vai ne? Šīs zodiaka zīmes ir kā divi dažādi cilvēki, kas sadzīvo vienā ķermenī. Viņi ir oportūnisti un drosminieki, kas vienmēr staigā ar augsti paceltu zodu un  acumirklī pielāgojas apstākļiem. Taču Dvīņi arī necenšas nevienu apzināti aizvainot. Gluži pretēji – viņi it kā pat cenšas izpatikt. Ja viņus uzaicina uz tikšanos, viņi noteikti piekritīs, jo nevēlas aizvainot kādu citu, un tas nekad, ja šis Dvīnis ir precēts. Tāpat ies uz tikšanos! Tas pats attiecas uz meliem – Dvīņi tiešām melo bieži, bet paši uzskata, ka dara to tāpēc, ka “nav citas izejas”. Partnerattiecības ar šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir grūtas, dažkārt pat neiespējamas, jo Dvīņi mānās, melo, krāpj un netur doto vārdu, un, kā paši ir pārliecināti – tikai tāpēc, lai nevienu neaizvainotu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.