Foto: Pexels

6 pazīmes, ka tu esi stiprs un harizmātisks cilvēks 0

Katrs no mums dzīvē ir sastapis cilvēkus, kurus nevar nepamanīt pat tad, ja viņi ienāk telpā, stāv malā un neko nesaka. Par šādiem cilvēkiem saka, ka viņi ir harizmātiski. Kā viņiem tas izdodas un vai tas ir dabas dots talants?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

6 pazīmes, kas norāda, ka šis cilvēks ir stipra un harizmātiska personība:

1. Tu esi patiess savās emocijās

Tev nav nepieciešams daudz laika, lai atvērtos citiem cilvēkiem. Tu nekad netēlo, kad runa ir par jūtām un emocijām. Patiesībā tev ir vienalga, ko citi cilvēki par tevi domā, jo svarīgāk ir saglabāt uzticību pašam sev un būt patiesam.

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Tu patiešām no sirds rūpējaties par citiem

Tev nav vienalga, kas notiek ar tev tuvajiem cilvēkiem. Tev ļoti svarīgi ir draugi, ģimene, arī kolēģi un paziņas. Tu labi apzinies, ka enerģijas apmaiņa ir abpusēja – jo vairāk tu palīdzēsi citiem, jo vairāk saņemsi atpakaļ.

Foto: Pexels

3. Kad tu par kaut ko cīnies, dari to līdz galam

Kad tu cīnies par savu taisnību, tad neatkāpies no tās ne soli. Tajā pat laikā tu kontrolē savu agresiju un dusmas, bet tu esi nelokāms savos lēmumos un patiesībā. Savu viedokli tu proti aizstāvēt ar cieņu.

4. Tu nekad nerunā lieku

Tu nekad nerunā vārdus, kam pats netici. Tu esi lielisks orators, taču daudz svarīgāk ir tas, ko tu domā. Tu esi praktisks cilvēks, un, ja tev par konkrēto tēmu nav viedokļa vai zināšanu, tu nerunāsi lieku.

Foto: Pexels

5. Tu esi patiess un godīgs

Tu esi tiešs cilvēks, tev nepatīk tērēt savu dārgo laiku lietām, kas to nav pelnījušas. Savu enerģiju tu velti tiem cilvēkiem un tajās situācijās, kad tas ir noderīgi. Kad tu paud savu viedokli, tu tā patiešām domājat. Tu esi ļoti patiess – patiesībā tas izklausās ļoti vienkārši, bet reizēm ir grūti.

6. Tevi aizrauj sarunas ar jēgu

Foto: Unsplash

Īsas sarunas par kārtējo futbola spēli vai jaunāko modes kolekciju nav domātas tev. Tās tevi neaizrauj. Tu nemīli runāt par lietām, kas ir bezmērķīgas. Tēmas, par kurām te patīk runāt ir nozīmīgas – par mīlestību, ģimeni, rūpēm, bērniem un tamlīdzīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.