Foto: Unsplash

6 vēstneši, kas brīdina sapņos: jūsu dzīvē gaidāmas pārmaiņas 0

Daži sapņi nerodas tāpat vien. Tie ir vēstneši, kas sola dažādas pārmaiņas, tāpēc nebūtu prātīgi tos ignorēt.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Lasīt citas ziņas

Miegā ne tikai mūsu ķermenis, bet arī apziņa atpūšas no ikdienišķām problēmām un reālās dzīves. Taču šādos brīžos liktenis dažkārt sūta svarīgas zīmes, un daudzas no tām attiecas uz mūsu nākotni. Tieši tāpēc šādus sapņus vajadzētu atcerēties un neignorēt. Tie var gan brīdināt par nepatikšanām, gan par priecīgiem notikumiem, gan arī skart būtiskus dzīves notikumus.

1. Kāzu kleita

Redzot šādi sapni daudzas sievietes noteikti padomātu, ka kāzu kleita ir zīme tam, ka drīzumā gaidāmas precības. Taču tā nav. Ja sapnī jūs piemērat svešu kāzu kleitu, tas nozīmē, ka drīzumā jums nāksies risināt citu cilvēku problēmas. Iespējams, jūsu draugi vērsīsies pie jums pēc palīdzības. Ja kāzu kleita ir ar lielu banti, jūs gaida krietna naudas summa, iespējams, kāds mantojums. Ja tērps ir ar atkailinātu muguras daļu – gaidiet nodevību no kāda tuva cilvēka.

2. Mati

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja sapnī redzat sevi frizētavā – tas var būt kā laba, tā slikta zīme. Matu krāsas maiņa nozīmē, ka drīz jūs iepazīsieties ar kādu cilvēku, ar kuru jums izveidosies romantiskas attiecības. Taču, ja sapnī jūs pati sev veidojat matus un tos apgriežat, nozīmē, ka drīz jūs gaida šķiršanās vai ilga atšķirtība no mīļotā cilvēka.

3. Svešs apģērbs

Visbiežāk apģērbs sapņos parādās pirms kādiem svarīgiem dzīves notikumiem. Taču, ja jūs mērat svešu apģērbu, tas nozīmē, ka pārmaiņas būs nopietnas. Ja jūs velkat pretējā dzimuma apģērbu, tas nozīmē, ka drīz jūs satiksiet kādu nopietni ienaidnieku. TĀpat tas var nozīmēt, ka drīzumā ģimenē ieņemsiet galveno lomu. Ja jūs sapņojat, ka aizņematies apģērbu no kāda sava tuvinieka, tas nozīmē, ka jūs ar šo cilvēku sastrīdēsieties uz ilgu laiku.

4. Ceļš

Ja jūs sapnī stāvat ceļa vidū, bet blakus jums neviena nav, visdrīzāk jums draud vientulība. Ja jūs atrodaties krustojumā – jums būs jāizdara izvēle, no kā būs atkarīga jūsu nākotne. Ja ceļš ir aizbērts/ apbērts ar smiltīm, jums būs dažādas, taču ne īpaši nozīmīgas problēmas, ar kurām tiksiet galā diezgan ātri. Ceļš var arī nozīmēt tālāko dzīves ceļu, bet tikai tādā gadījumā, ja jūs to redzat no automašīnas, vilciena vai kāda cita transporta loga.

5. Jūra

Ūdens ir miera un harmonijas simbols. Ja sapnī jūs stāvat jūras krastā, tas nozīmē, ka problēmas uz ilgu laiku pametīs jūs. Jūs varēsiet atslābināties un dzīvot savu dzīvi ar baudu. Šļakstīšanās jūrā nozīmē, ka gaidāmi labas ziņas. Jūras ūdens, kas ir netīrs – gaidāmas baumas. Drīz jūs uzzināsiet, ka kāds par jums izplata nepatiesas baumas un melus. Šis cilvēks var izrādīties kāds no jūsu tuviniekiem, tāpēc esiet vērīgi.

6. Kārbas

Tukša kārba sapnī ir slikta zīme. Visdrīzāk jūs sagaida lieli finansiāli zaudējumi un naudas grūtības. Ja kārbas dziļumā kaut kas ir redzams, visdrīzāk kādam no jūsu tuviniekiem parādīsies kāds noslēpums, ko jums nāksies atminēt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.