Foto – Fotolia

Stilīga cope. 4 slavenību paraugi 0

Veido to slāņos

Ikvienai nākas piedzīvot slinkās vai slikto matu dienas, kad vai nu nav laika vai pārņēmis milzīgs slinkums mazgāt vai veidot matus, un vienkāršāk ir tos vienkārši salikt astē vai copē. Tā, lūk, ir sagadījies, ka pēdējā laikā tieši šī frizūra nākusi atkal modē un ne tikai slinkajās dienās, bet daža slavenība ar tādu pat dodas uz pasākumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Piedāvājam tev četrus veidus, kurus izmanto dažādas slavenības, lai “uzfrišinātu” un padarītu šo frizūru stilīgāku un nedaudz solīdāku.

Veidojot šāda veida copi, no sākuma mati ir jāsadala divās daļās, lai varētu izveidot slāņus. Matus dali pa auss līniju – viena daļa ir no pieres līdz galvas vidum jeb iedomu līnijai, kas veidojas savienojot ausis, un otra attiecīgi no šīs līnijas līdz kaklam. No apakšējās daļas sāc veidot augstu asti, bet, pēdējo reizi velkot matus gumijai, neizvelc tos līdz galam. Tad ķeries klāt augšējai matu daļai, to saritinot kā ierasts, veidojot šāda veida matu copi, un apvirpini to ap apakšējās daļas savāktajiem matiem. Nostiprini ar matu sprādzēm. Ja vēlies, atstāj kādas matu šķipsnas priekšā un sānos.
Šādi tu piedosi copei apjomu un vairākus slāņus!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.