Ābols: Domāju, ka šāds hokejs patika arī lielākajiem skeptiķiem 0

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols pēc uzvaras pār Doņeckas “Donbass” atklāja, ka pēc pirmā perioda, pamainot taktisku, izdevies spēli pavērst sev labvēlīgā gultnē.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 133
FOTO. Muskuļains torss! Pirmo reizi redzam Donu jaunajā Eirovīzijas tērpā 14

Cerību kausa ceturtdaļfināla otrajā mačā rīdzinieki uzvarēja ar 4:3, sērijā panākot neizšķirtu 1:1.

“Domāju, ka šāds hokejs patika arī lielākajiem skeptiķiem. Četras trešdaļas – vakar trīs un šodien pirmo – spēlējām pēc viena zīmējuma, taču tas mūsu komandai nav īpaši labi piemērots, spēle nevedās un “Donbass” pārākums izskatījās liels. Otrajā trešdaļā sākām spēlēt citādāk un izlīdzinājām spēli, trešajā trešdaļā beidzot guvām vārtus. Telkvists labi nostāvēja un uzvarējām,” sacīja Artis Ābols.

Treneris norādīja, ka acīmredzot Rīgas hokejistiem piemērotāka ir aktīvāka spēle. Viņš uzskata, ka, turpinot spēlēt šādā garā, komandas cerības uzvarēt sērijā ir 50 pret 50. Nākamās divas spēles sestdien un svētdien risināsies Doņeckā.