Ekonomika
Darbs un nauda

Aizdevums bez procentiem0

Publicitātes foto, Fotolia

Noformējot aizdevumus, tāpat kā pērkot preces vai pakalpojumus, mēs vēlamies maksāt pēc iespējas mazāk un saņemt pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu, tāpēc ir tikai loģiski, ka izvēloties aizdevumu cilvēki pievērš uzmanību tā cenai, kas konkrētajā gadījumā tiek norādīta ar procentu likmes palīdzību (GPL).

Tā kā aizdevumu klāsts ir visai plašs un aizdevēju starpā valda konkurence, bieži vien pastāv iespēja saņemt ļoti izdevīgus aizdevuma piedāvājumus, kurus vajadzības gadījumā nevajadzētu baidīties izmantot.

Lai gan senā paruna teikts, ka „ brīvu ir vien siers peļu slazdā”, aizdevumu gadījumā tas neatbilst patiesībai, jo periodiski piedāvātie aizdevumi bez procentiem, patiešām tiek izsniegti bez jebkādas procentu maksas vai maksas par aizdevumu izsniegšanu.

Saņemot šādu, bezprocentu aizdevumu piedāvājumu, cilvēkiem pavisam loģiski rodas jautājums par to, kur tad slēpjas āķis un kāpēc uzņēmums, kas no aizdevumu izsniegšanas gūst peļņu, pēkšņi sācis tos dalīt par brīvu, taču atbilde ir pavisam vienkārša, viss slēpjas klientu piesaistē un labas reputācijas veidošanā, kas vēlāk ļauj piesaistīt vēl citus klientus.

Šādu bezprocentu kredītu izsniegšana ir abpusēji izdevīga gan aizdevuma saņēmējam, gan pašam aizdevējam, jo klients iegūst nepieciešamo aizdevumu par to nemaksājot, tādā veidā ietaupot savus finansiālos līdzekļus, taču aizdevējs iegūst popularitāti un apmierinātu klientu.

Aizdevums bez procentiem, ir lieliska iespēja noformēt bezprocentu aizdevumu ikvienam, kuram radušās īslaicīgas finansiālas grūtības. Aizņemieties atbildīgi!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.